2737
2734
عنوان

برادر شوهرم میگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 737 بازدید | 72 پست
چه اشکالی داره؟ چرا فکر میکنی اگه عکس با بچت میگیره میخواد حرصت رو دربباره؟ دوست داره برادر زاده اش ...

امیدوارم کاراش واقعا بی ریا باشه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدون رضایتم فضای مجازی میذاره

عکس بچه اس دیگه. یعنی ابجی داداش شما بخوان عکس بچتون رو بزارن ازتون اجازه میگیرن؟ من ک برا عکس خواهرزادم اجازه نمیگیرم والا 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
خب دوست داره بچه رو نبات مگه به بچه میدین ؟!؟!چند ماهشه ؟

دو سالشه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2728
بگو قربون دستت برو هوشمند بخر برای بچه برادرت

😄

🤣🤣🤣🤣منم بگم از برادرشوهر

بگو‌امشب همه میگن دیگه

2740
عموی مهربان تر از مادر🤔 خاله ی مهربان تر از مادر  دایه مهربان تر از مادر کدام گزینه درست اس ...

گزینه۳  

روزها رفتند و من دیگر  خود نمی دانم کدامینم             آن منِ سرسخت مغرورم  یا   منِ مغلوبِ دیرینم    

برادر شوهرتونم مثل بحث مادرشوهر وخواهر شوهر خز کردین😆

به بعضی ها... نباید رید برنزه میشن فردا برات قیافه میگیرن...😊.......... مرد بودن به یه سیبیل و ریش نیس..مرد اونیه که بتونه با شلوار کــــردی خلاف جهت باد بدوه...😁🙌........ هیچ کسی رو تا مقام خدایی بالا نبر،میره اون بالا واست عذاب نازل میکنه😒😞............همیشه مردا کثیف نیستن ،کثیف اون زنیه که میدونه مرده یکی رو داره ولی بازم عشوه خرکی میاد بلک یه فرجی بشه:).......... بیایید قبول کنید همتون یه روز این جمله رو شنیدید:اگه درساتم مثل آهنگا حفظ میکردی الان یه چیزی شده بودی😂😀.......ای بابا یکم تاپیکای شاد وانرژی مثبت بزنین حالمون خوب شه 😕 اگه سختت نیس تاپیک اولمو گزارش بزن ممنون ✋❤
بگو‌امشب همه میگن دیگه

عکسای دخترمو میفرستم براش انقد قربون صدقش میره🤣🤣🤣🤣منم جوگیر میشم ی عالمه عکس میفرستم فک کنم اخر بلاکم کنه

من جایے باختم ڪه فڪر ڪردم دارم به آرزو هام میرسم.
عکس بچه اس دیگه. یعنی ابجی داداش شما بخوان عکس بچتون رو بزارن ازتون اجازه میگیرن؟ من ک برا عکس خواهر ...

نه من دوس ندارم عکس بچه مو تو هر موقعیتی بذاره فضای مجازه.اگه برا خودش میگیره بگیره اما بی اجازه گذاشتن تو فضای مجازی تو بعضی کشورا حتی جرمه

نه من دوس ندارم عکس بچه مو تو هر موقعیتی بذاره فضای مجازه.اگه برا خودش میگیره بگیره اما بی اجازه گذا ...

اهان پس ابجی داداش خودتونم اجازه میگیرن. جالبه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706