2733
2734
عنوان

برادر شوهرم میگه...

737 بازدید | 72 پست

شش سال از من کوچیکتره و مجرده.همش میره تو نقش عموی مهربان تر از مادر هی میگه براش قطره خارجی میگیری؟ پوشکش ازین هوشمنداس؟ خوب بود براش بیبی کم نصب میکردین.نبات میدی سفیدشو بده.لباسش تنگه....هر سریم دویست تا عکس با بچه میگیره حرص منو در بیاره.

دیدم امشب همه تاپیک برادر شوهر زدن گفتم عقب نمونم 🤣

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه حرفاش ب کنار. با برادر زاده عکس میگیره چرا حرصت در میاد!؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728
محل نمیذاشت به بچه ت خوشت میومد

همه چی در حد نرمالش خوبه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
همه حرفاش ب کنار. با برادر زاده عکس میگیره چرا حرصت در میاد!؟  

افراطی انجامش میده بدون رضایت من فضای مجازی میذاره

2740

خوش به حالت ،،،،،،، چه دغدغه هایی داری 🙄

نخندین بهم هاااااا،این چهارمین باره که عضو شدم،،،،خنگم خودتونید خب من چمیدونم ۶-۷ سال پیش رمزم چی بوده ، تازه پارسالی رو هم یادم نمیاد 
افراطی انجامش میده

عکس😑افراطی 😕 بیخیال 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
عکس😑افراطی 😕 بیخیال 

بدون رضایتم فضای مجازی میذاره

عموی مهربان تر از مادر🤔

خاله ی مهربان تر از مادر 

دایه مهربان تر از مادر

کدام گزینه درست است؟

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!
2706