2737
2734
عنوان

برادر شوهرم میگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 737 بازدید | 72 پست
منم برادر شوهر ندارم .شوهرخواهر شوهرم

ی سوال بمرسم 

اسم دخترتون رها هست؟ 

من یکی از گزینه هام برای اسم‌ دخترم رهاست 

از انتخابتون راضی هستید؟ 

اخه دیدی بعضیا پشیمون میشن... از اون جهت میپرسم 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  

من یه یکی زا برادشوهرام هروقت میبینمش وقتی باهام حرف میزنه خیلی ب لبام نگاه میکنه قشنگ چندثانیه نگاه میکنه بعد باز چشم مییچرخونه😐😯

آرزو هاتو بغل کن تا خداهست زندگی هست💓  حواستان باشد !اینجا خیلی زود ، دیر می شود !جایی که همه چیز تاریخ مصرف دارد ؛حتی آدم ها ، حتی رابطه ها ...این روز ها کسی حال و حوصله ای برایِ غرور و قهرهایِ طولانی ندارد !باید مراعات کرد ، باید مراقب بود ، قبل از این که دیر شود !آدم هایِ خوبِ زندگی تان را سنجاق کنید به دایره ی اولویت و حواستان ،و روابط عاطفی و شخصی تان را لحظه ای به حالِ خود رها نکنید !به خاطرِ خودتان می گویم ...زمانه ی خوبی نیست !مبادا چشم باز کنید و ببینید ، همان کسی که تا دیروز برایتان جان می داد ؛غریبه ترین آدمِ دنیایتان شده !آدم هایِ امروز ، راحت عوض می شوند ،راحت تغییر مسیر می دهند ،و خیلی راحت ، فراموش می کنند !به آدم هایی که هنوز خوب مانده اند ؛نه بهانه ای برایِ تغییر بدهید ،نه فرصتی برایِ بد شدن !مراقبِ دلبستگی هایتان باشید ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه یکی زا برادشوهرام هروقت میبینمش وقتی باهام حرف میزنه خیلی ب لبام نگاه میکنه قشنگ چندثانیه نگاه ...

وای شوهرام نوشتم😂😂😂خدیا نصفه شبی 

آرزو هاتو بغل کن تا خداهست زندگی هست💓  حواستان باشد !اینجا خیلی زود ، دیر می شود !جایی که همه چیز تاریخ مصرف دارد ؛حتی آدم ها ، حتی رابطه ها ...این روز ها کسی حال و حوصله ای برایِ غرور و قهرهایِ طولانی ندارد !باید مراعات کرد ، باید مراقب بود ، قبل از این که دیر شود !آدم هایِ خوبِ زندگی تان را سنجاق کنید به دایره ی اولویت و حواستان ،و روابط عاطفی و شخصی تان را لحظه ای به حالِ خود رها نکنید !به خاطرِ خودتان می گویم ...زمانه ی خوبی نیست !مبادا چشم باز کنید و ببینید ، همان کسی که تا دیروز برایتان جان می داد ؛غریبه ترین آدمِ دنیایتان شده !آدم هایِ امروز ، راحت عوض می شوند ،راحت تغییر مسیر می دهند ،و خیلی راحت ، فراموش می کنند !به آدم هایی که هنوز خوب مانده اند ؛نه بهانه ای برایِ تغییر بدهید ،نه فرصتی برایِ بد شدن !مراقبِ دلبستگی هایتان باشید ...
2731
اهان پس ابجی داداش خودتونم اجازه میگیرن. جالبه

بله عزیزم اصلا این کارو بی اجازه انجام نمیدن

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
برادرشوهرمنم خیلی باهام شوخی میکنه یعنی بهم نظرداره🤭

خخخ🤣

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
بله عزیزم اصلا این کارو بی اجازه انجام نمیدن

اگه رویه شما این مدله ک همسرتون هم قطعا در جریان هستن و میتونن ب داداششون بگن راحت 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
ی سوال بمرسم  اسم دخترتون رها هست؟  من یکی از گزینه هام برای اسم‌ دخترم رهاست  از ...

میگن رها نزارین بهتره یه اسمیه بیشتر نزیدک ب اسمای شیطانیه یه همچین چیری میگن البته تو فامیل دوتا رها داریم ولی سرچ کنن راجبش خیلی چیزا نوشته

من یه یکی زا برادشوهرام هروقت میبینمش وقتی باهام حرف میزنه خیلی ب لبام نگاه میکنه قشنگ چندثانیه نگاه ...

خاااک

میگن رها نزارین بهتره یه اسمیه بیشتر نزیدک ب اسمای شیطانیه یه همچین چیری میگن البته تو فامیل دوتا ره ...

😐😐😐 نشنیدم‌اصلا 

سرچ میکنم ! 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  

من تو تاپیک بغلی گفتم از برادرشوهرمو شوهرم که خیلی باهم رفیقن و خیلی با مزه ان و منو جاریم دستشون میندازیم کلی میخندیم خودشونم راضی ان کلی میخندن و چقد لذت میبرن که ما زناشونیم 🤣🤣

اگه رویه شما این مدله ک همسرتون هم قطعا در جریان هستن و میتونن ب داداششون بگن راحت 

عزیزم برادر من همچین کاری نمیکنه.عکس بگیرن برا خودشون اما باور کنید اصلا کار جالبی نیس عکس بچه مردمو بذارن تو اینستا.اونم هر دقیقه تو هر موقعیتی 

2706