2733
2739
عنوان

برادر شوهرم میگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 737 بازدید | 72 پست

اونوقت ما بچمون عموهاشو نمیشناسه

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی نیات زعفرونی برا بچه ضرر داره

چ جاالب من نمیدونستم‌..کلا غذایی ک توش زعفرون باشه واسه بچه بده؟ تا چندسالگی؟

در تاریخ  99/9/9  بهترین‌ اتفاق زندگیم رخ خواهد داد 😍😍
چ جاالب من نمیدونستم‌..کلا غذایی ک توش زعفرون باشه واسه بچه بده؟ تا چندسالگی؟

تا یک سالگی ادویه نباید زیاد استفاده کرد تو غذای بچه.ولی من زردچوبه استفاده میکردم.تاپیک فانه عزیزم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2731

من زایمان کردم برادر شوهرم اومدع بود خونمون

اصن نگفت کو بچت، 

حتی مادرشوهرمم میگف وا این چرا هیچ نپرسید بچه کو

بعد دوماه دیدش 

گف اسمش چیه گفتم هدیه زهرا

گف هدیه دیگ چیه

😕

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊
من زایمان کردم برادر شوهرم اومدع بود خونمون اصن نگفت کو بچت،  حتی مادرشوهرمم میگف وا این چرا ...

عجب فازی داشت بیخیال

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2740
چقد مردم بدی شدیم 

خیلی وقته عزیزم

ولی اگه تاپیک منو میگی تاپیک من فانه اینایی که گفتم چیزی نیس که آدم حرص بخوره

عجب فازی داشت بیخیال

البته همون روزا درگیری داشت با زنش و خانواده زنش

اومده بود خونه ما با پدرش و مادرش حرف میزد راجع ب اونا

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊
البته همون روزا درگیری داشت با زنش و خانواده زنش اومده بود خونه ما با پدرش و مادرش حرف میزد راجع ب ...

پس کارش توجیه پذیره چون شرایطش واقعا شرایط بدیه

پس کارش توجیه پذیره چون شرایطش واقعا شرایط بدیه

اره تقریبا