2737
2734
عزیزم سن خودمم حدس میزنی؟؟؟

نه عزيزم نميتونم چيزي به ذهنم نيومد براي سنت

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
عزيزم خانواده ي شوهرت به زندگيتون حسودي ميكنن سعي كن به خانوادش نزديك شي و باهاشون خوب بشي تا دست از ...

من مادرم فوت شدن وقتی باردار بودم.خواهر شوهرم حتی مادرداشتنشم به رخم می کشه. اونم با لحن بد.

من حساس نبودم قوی بودم ولی اینا هفت نفره جمع شدن وحرفاشونو یکی کردنو زندگیمو به هم ریختن.بر اساس توهماتشون قضاوتم کردن.آرامش وسلامتی ومحبت همسرمو بردن،اینا چرا اینجورین؟

من چه کنم با اینا؟

همسرم چرا باهام بد شده؟من که کسی رو ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول ميخواستم بگم ١٧ يا ١٨ سالته گفتم ضايع نشم از اونور يه سال كمتر از اينور يه سال بيشتر گفتم😂😅

حخخخ ولی تعجب کردم حست خیلی قویه😗

عزیزم نگفتی من کی ازدواج میکنم ؟

دانشگاه چی میرم؟فرهنگیان قبول میشم؟

حست نسبت به من چیه

2731
من مادرم فوت شدن وقتی باردار بودم.خواهر شوهرم حتی مادرداشتنشم به رخم می کشه. اونم با لحن بد. من حسا ...

من اعتقاد ندارم به دعا و اينا ولي چرا يهو اينجوري شد شوهرت؟چون شوهرت بهت محبت ميكرده بهت حسادت ميكنن به نظرم برو پيش يه دعا نويس خوب كه يه وقت برات دعا نگرفته باشن از حسادتشونه دارن ميتركن

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
حخخخ ولی تعجب کردم حست خیلی قویه😗 عزیزم نگفتی من کی ازدواج میکنم ؟ دانشگاه چی میرم؟فرهنگیان قبول ...

ازدواج كه فرهنگيان فك نكنم قبول بشي ولي يه رشته ي خوب ميخوني دوران دانشجويي به يه نفر اشنا ميشي كه دوست داره اگه باهاش ازدواج كني خوشبخت ميشي ولي هركي اومد طرفت زود قبول نكني ها اون بنده خدارو بياب

عزیزم میشه بگی من برمیگردم سرکار قبلیم یا کار پیدا میکنم ؟؟؟حس مهندس راجبم چیه ؟؟

اينايي كه گفتي نميدونم فقط موفقيت و در امد بهتر رو برات حس ميكنم 

2738
من اعتقاد ندارم به دعا و اينا ولي چرا يهو اينجوري شد شوهرت؟چون شوهرت بهت محبت ميكرده بهت حسادت ميكنن ...

اطرافیانم هم میگن از حسادته.ولی ارمی جان توظاهر انقدر محبت میکنن واز پشت خنجر میزنن که دیوانه شدم بخدا.همسرم هم دیگه کم کم رفته سمت اونا.حست میگه زندگیه من چی میشه؟دعانویس اینا نمیشناسم.دوتا بچه کوچیک دارم نمی تونم برم جایی.زندگیم ازینم بدتر میشه؟تحملم تموم شده

دعا کن مکرشون برملا بشه ورسوا بسن وزبان بدگویانم کوتاه بشه

منم میگی  دربارهی خصوصیاتم ؟ اون رشته ای رو که میخام میارم ؟ کی ازدواج میکنم ؟ کسی که دوسش ...

رشته اي كه ميخواي اره ولي شايد يكم سطح دانشگات بياد پايين ايشالا يك سال يا يك سال و نيم ديگه ازدواج ميكني دوست داره ولي عاشقت نيست

2706