2733
2734
عنوان

یه خاطره یادم اومد یهو

326 بازدید | 24 پست

حالا  فکرم درگیر شده اونم دروغ گفت یا نه نظر شما چیه

ماجرا اینطوره 

ی دو سال پیش یه پسره بهم پیام داد از همین مزاحما و مثلا برای مخ زنی و از این حرفا و اینا که تو روبیکا پرن

نوشت معرفی میکنی اشناشیم؟

منم طبیعتا بلاک میکنم ولی نمیدونم اون روز چی زده بودم الکی نوشتم براش"داش من پسرم پروفم الکی دخترون کردم و فلان و بسان"گفتم ببینم واکنشش چیه  

اینم برگشت گفت حجی چه جالب منم دخترم الکی پسر کردم پروف خودم  وفلان لازم شد اصل بدی    

:(: گاهی آنقدر  از زندگی خسته میشوم که میخواهم تا سقف آسمان پرواز کنم و رویش دراز بکشم آرام و آسوده ، مثل ماهی حوضمان که چند روزی است که روی آب شناور است

خب😂

میترسم از امیدِ کوچکی که بمیرد و خفه شود🌱🌙 او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف، مردی بود اصیل میان انبوهی از مردان مصنوعی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عه راستی شمایی

چشمت خوب شد؟

میترسم از امیدِ کوچکی که بمیرد و خفه شود🌱🌙 او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف، مردی بود اصیل میان انبوهی از مردان مصنوعی...
2731
عه راستی شمایی چشمت خوب شد؟

نه باب همونه یه سعت دیگه میمدکتروقت گرفتم

:(: گاهی آنقدر  از زندگی خسته میشوم که میخواهم تا سقف آسمان پرواز کنم و رویش دراز بکشم آرام و آسوده ، مثل ماهی حوضمان که چند روزی است که روی آب شناور است

یبار یکی بهم زنگ زد و گفت اسمم جواد هست اسم شما چیه؟

بیشرف خیلیییی صداش قشنگ بود. من فکر کردم داره مسخره میکنه گفتم منم کوکبم

یهو فوحش داد چقدر شما دخترا بی ادبین فقط بلدین اسم آدم رو مسخره کنید 🤣🤣 بعدا فهمیدم بدبخت واقعا اسمش جواد بود🤣🤣🤣

یبار یکی بهم زنگ زد و گفت اسمم جواد هست اسم شما چیه؟ بیشرف خیلیییی صداش قشنگ بود. من فکر کردم داره ...

جواد مگه چشه؟

یبار یکی بهم زنگ زد و گفت اسمم جواد هست اسم شما چیه؟ بیشرف خیلیییی صداش قشنگ بود. من فکر کردم داره ...

میگفتی وا خو اسم منم کوکبه دیگه تو هم داری سممنومسخره میکنی

چیزیش نیس فقط یه جوری گفت تا گوشی برداشتم گفت سلام اسم من جواده فکر کردم داره مسخره میکنه ال ...

😂😂😂😂

وای😂😂😂😂😂ولی بنظرم شاید الکی گفته ک کم نیاره.

اما من ی دوست داشتم کارش همین بود. دو سه سالم با ی دختر بود بهش میگفت پسرم😑😐

در من زنان بسیاری زندگی میکنند...نبرد میکنند و هر بار یکی بر دیگری پیروز میشود...با این همه ، در من زنیست که دوستت دارد💖
گفتم ولی تابلو بود دروغ میگم😁

خوبه نگفته جنسیت مهم نیست برام 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2706