2733
2734

بچه ها تو سونو انومالي بچه هاتون مشكلي داشتن كه بعد مشخص بشه خطايه سونوگرافي بوده و مشكل بچه حل شده باشه؟

من تو یه روز چهار بار آنومالی شدم...اولیش قشنگ یک ساعت بهم ور رفت وگفت انسداد مری داره بلع نداره معدش   پر نمیشه خیلی هم مطمئن بود چون دوبار سونو کرد ولی بعد پیش چند تا دکتر دیگه رفتتم چنین چیزی نبود

یکی از فامیل احتمال سندروم دان دادن

سقط نکرد

و خداروشکر بچه صحیح و سالمه

یکی دیگه دوباره سندروم دان تشخیص دادن

روحساب خطای اون یکی فامیلمون سقط نکرد

الان بنده خدا درگیره

🍂🌿شده از درد بخندی که نبارد چشمت؟!..من در این خنده ی پُر غصه،مهارت دارم... شده آیا به کلنجار نشینی،که چه شد؟!..من به این دردِ پُر ابهام، دچارم، هرشب..💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من تو یه روز چهار بار آنومالی شدم...اولیش قشنگ یک ساعت بهم ور رفت وگفت انسداد مری داره بلع نداره معد ...

من يعني بهترين سونو شهرمون رفتم و گفته بچه يه كليه نداره اما جايه ديگه رفتم ميگن داره ولي ورم داره دارم ديوونه ميشم شبوروزم گريه شده نميدونم چكاركنم

2731
من يعني بهترين سونو شهرمون رفتم و گفته بچه يه كليه نداره اما جايه ديگه رفتم ميگن داره ولي ورم داره د ...

یه دوتا دیگه برو...منم اولیا رفتم بهترین سونو اصفهان بود یعنی یک ماه قبل نوبت گرفتم... یه جا دیگه حتما برو

یه دوتا دیگه برو...منم اولیا رفتم بهترین سونو اصفهان بود یعنی یک ماه قبل نوبت گرفتم... یه جا دیگه حت ...

منم اصفهانم كجارو پيشنهاد ميدي ؟ كه هم وقت بزاره هم با اخلاق باشه انومالي من كلا ١٠ دقه طول كشيد تهشم اينو گفت

منم اصفهانم كجارو پيشنهاد ميدي ؟ كه هم وقت بزاره هم با اخلاق باشه انومالي من كلا ١٠ دقه طول كشيد تهش ...

ببین یاد نمیدم فامیلاشونا..اولی برخلاف اسم ورسمش تشخیص اشتباه داد همون روز همون اصفهان سونو شدم گفت خوبه معده دیدم بقیه رو هم شهر خودم دادم

بیشتر سونو ها الان درست هستن 

اما گاهی خطا هم پیش میاد 

هم ممکنه بگن بچه سالمه اما دنیا بیاد با مشکل 

هم ممکنه بگن مشکل داره و اما سالم دنیا بیاد

یه بنده خدا از آشناهای خونواده دامادمون 

هشت سال باردار نشد 

مادرشوهرش هم خیلی عذابش میداد 

اندازه ۲۰ سااااال این دخترو اذیت کردن 

تا اینکه باردار شد 

تو همین حدودا بود رفت سونو بهش گفتن بچه ت دختر 

دو دست هم نداره باید سقط کنی 

از ترس دیگه نرفت سونو 

همه هم بهش میگفتن کارت اشتباه 

می‌گفت هشت سال عذاب کشیدم 

الآنم هرچی هست اشکال نداره من می‌خوامش و راضی به سقط نمیشد 

تا ماه آخر دکتر اجبارش کرده بود سونو بگیره 

بهش گفته بود لااقل تاریخ زایمانت رو مشخص کنیم 

ببینیم وضع جفت چطوره؟ 

میشه طبیعی بیاری یا باید سزارین بشی ؟

و انقد دکتر اصرار می‌کنه تا قبول می‌کنه دوباره سونو بده 

که در اوج ناباوری میبینن سه قلو هستن 

یک دختر و دو پسر 

و اون سونو هم خطا بوده 

و ظاهراً پسرها جلوی دست دختر بودن که اونو دکتر بی تجربه بهش گفته دست نداره 

الان خداروشکر سه بچه سالم داره ...

بیشتر سونو ها الان درست هستن  اما گاهی خطا هم پیش میاد  هم ممکنه بگن بچه سالمه اما دنیا ...

خداروشكر يه دكتر كه معروفم هست به من گفت تك كليست بچه و همون روز يه دكتر ديگه كه اونم معروفه گفت ٢تارو داره يكيش پراز ادراره و ورم داره پيدانيست سخت مشخص ميشه الان واقعا ميترسم سونو سوم برم از اينكه باز حرف اوليو بزنه😞

حالا اگه فامیل اون دکتر یادم میومد میگفتم نرو...زن هم بود...

من پيش دكترايي كه رفتم مرد بودن ولي واقعا اين روزا زندگي برام زهر شده و دارم ديوونه ميشم و دكتر هم گفت اين مرضوع اصلا سقط نداره 

خداروشكر يه دكتر كه معروفم هست به من گفت تك كليست بچه و همون روز يه دكتر ديگه كه اونم معروفه گفت ٢تا ...

توکل به خدا عزیزم‌ 

انشالله که میگه کاملا خوبه 

چقدر سخت میگذره برا مادر 

توکل به خدا عزیزم‌  انشالله که میگه کاملا خوبه  چقدر سخت میگذره برا مادر

بدتر از اون اينه كه همسرم كلا از اونروز ديگه نه حرفي درمورد بچه ميزنه نه چيزي انگار بچه اي نيست اصلا 😞

2706