2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

میشه بگی من کی باردار میشم؟؟؟😔😔

چقد نا اميدي تو از زندگي اينقد دنبال علائم نگرد تا يه چيزي ميشه حساس نشو در نوميدي بسي اميد است مشكلي دارين مگه؟

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2731
عزیزم قولنامه خونمون رو گم کردیم بنظرت پیدا میشه😢

ميشه ولي دير ديگه اون موقع بدردت نميخوره

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
چقد نا اميدي تو از زندگي اينقد دنبال علائم نگرد تا يه چيزي ميشه حساس نشو در نوميدي بسي اميد است ...

تیروییدم نرمال نیست شوهرم عفونت داره خودمم عفونت دارم دکترم فعلا میگه اقدام نکن خسته شدم😔😔😔بنظرت کی باردار میشم؟

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود🌿
منم دیگه دوسش ندارم راستش 😂 نمیدونم چرا ی نخه ک کنده نمیشه ی چی مث عادت وابستگی همین هی میخوام بلاک ...

بكن بندازش دور دندون كرم خورده رو😌

تیروییدم نرمال نیست شوهرم عفونت داره خودمم عفونت دارم دکترم فعلا میگه اقدام نکن خسته شدم😔😔😔بنظرت ...

اوهوم ميدونستم يه مشكلي هست گلم نگران نباش هروقت اقدام كني بعد چهارماه حامله اي اينقد استرس نداشته باش بچت يه مادر شاد ميخواد شاد باش

بكن بندازش دور دندون كرم خورده رو😌

نمیدونم چیه این ته دلم هم بدم میاد ازش هم کنده نمیشه بدم میاد نمیخوام تو زندگیم باشه خدا هم کمکم کرده همه چیش برام بی اهمیت و بی ارزش شده و دیگه مهم نیست واسم ولی ی چیزی هنوز کنده نمیشه 

اوهوم ميدونستم يه مشكلي هست گلم نگران نباش هروقت اقدام كني بعد چهارماه حامله اي اينقد استرس نداشته ب ...

ممنون عزیزم انشالله...کی خوب میشیم؟؟😑😢

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود🌿
نمیدونم چیه این ته دلم هم بدم میاد ازش هم کنده نمیشه بدم میاد نمیخوام تو زندگیم باشه خدا هم کمکم کرد ...

عادته يه مدت بگزره خوب ميشه حالت

2706