2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عزیزم انشالله...کی خوب میشیم؟؟😑😢

بزار دو سه ماهي بگذره اوكي ميشين

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
بزار دو سه ماهي بگذره اوكي ميشين

اره دکترمم میگه سه ماه دیگه دوباره برو آزمایش بده...لطفا برام دعا کن عزیزم😔😔

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود🌿
2731
در مورد من وزندگیمو همسرم وبدیهای مادر وخواهراش که الان دیگه ب شوهرم انقدر الکی خوبی کردن من شدم ادم ...

عزيزم خانواده ي شوهرت به زندگيتون حسودي ميكنن سعي كن به خانوادش نزديك شي و باهاشون خوب بشي تا دست از سر زندگيت بردارن

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
ممنون گلم که جواب دادی واست صلوات فرستادم  کی گوشیمو عوض میکنم ؟ کی ازدواج میکنم؟ چطور ادمیه ...

شما سنت بين ١٦ تا ١٩ سال هست؟؟

2740
اره دکترمم میگه سه ماه دیگه دوباره برو آزمایش بده...لطفا برام دعا کن عزیزم😔😔

ايشالا داروهاتونو مصرف كنيد روحيتون هم خوب باشه زود خوب ميشي بعدشم اقدام ميكني شيش ماه ديگه باردار ميشي اينقد حرص نخور دختر

عزیزم برای منم میشه بگی؟؟؟ حست میگه کی ازدواج میکنم و با چجور ادمی؟

تا سه سال ديگه و ايشالا ميتوني بسازي باهاش

بله 18😗

اول ميخواستم بگم ١٧ يا ١٨ سالته گفتم ضايع نشم از اونور يه سال كمتر از اينور يه سال بيشتر گفتم😂😅

2706