2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ممنون عزیزم انشالله...کی خوب میشیم؟؟😑😢

بزار دو سه ماهي بگذره اوكي ميشين

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
بزار دو سه ماهي بگذره اوكي ميشين

اره دکترمم میگه سه ماه دیگه دوباره برو آزمایش بده...لطفا برام دعا کن عزیزم😔😔

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود🌿
2731
در مورد من وزندگیمو همسرم وبدیهای مادر وخواهراش که الان دیگه ب شوهرم انقدر الکی خوبی کردن من شدم ادم ...

عزيزم خانواده ي شوهرت به زندگيتون حسودي ميكنن سعي كن به خانوادش نزديك شي و باهاشون خوب بشي تا دست از سر زندگيت بردارن

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
ممنون گلم که جواب دادی واست صلوات فرستادم  کی گوشیمو عوض میکنم ؟ کی ازدواج میکنم؟ چطور ادمیه ...

شما سنت بين ١٦ تا ١٩ سال هست؟؟

اره دکترمم میگه سه ماه دیگه دوباره برو آزمایش بده...لطفا برام دعا کن عزیزم😔😔

ايشالا داروهاتونو مصرف كنيد روحيتون هم خوب باشه زود خوب ميشي بعدشم اقدام ميكني شيش ماه ديگه باردار ميشي اينقد حرص نخور دختر

عزیزم برای منم میشه بگی؟؟؟ حست میگه کی ازدواج میکنم و با چجور ادمی؟

تا سه سال ديگه و ايشالا ميتوني بسازي باهاش

بله 18😗

اول ميخواستم بگم ١٧ يا ١٨ سالته گفتم ضايع نشم از اونور يه سال كمتر از اينور يه سال بيشتر گفتم😂😅

2706