2752
2734
عنوان

از جذابیت های خدادی چیو داری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2083 بازدید | 173 پست
بیا یه جا می‌خوام یه چیزایی بفرستم

ازاونجا که فیلترشکنم بالا نمیاد ک بیام تل

اینجادرخواست دوستی میدمممم قبول کن

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
تلوخدا بزار بغلتتت کنممم

من خودم قدک.تاهم و از قدم رایم

ولی چرا ب کوتاها میگید بغلی؟قدبلندا بغلی نیستن؟

سواله واسم

اتفاقا کوتاها یگ وزنشون بره بالا چاق دیده میشن و اصلا بغلی نیس

عسلتون هسدم،شکرتون هسدم،نباتتون هسدم،همچیتون هسدمممم🥺😂عشق نی نی سایتم اصا من😘😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ن اخه نظر اطرافیانمم بیشتر همین بود نظر شما برام جدید بود.الان همه طالب پوست ب شدت صاف هستن تا رنگ پ ...

والا من چ دوران مدرسه چ دوران دبیرستان چ الان تو کوچه بازار خیابون و هرجا هرکس منو می‌بینه میگه وای چقدر سفیدی نمیگم خیلی خاص هست چون تو خانوادمون ارثیه یا نمیگم سفیدی ملاک زیبایی هست اما خب برای من باعث شده ب چشم بیام و بقییه توجه کنن 

من خودم قدک.تاهم و از قدم رایم ولی چرا ب کوتاها میگید بغلی؟قدبلندا بغلی نیستن؟ سواله واسم اتفاقا ...

با لپتاپ تایپ میکنم غلط املایی زیاد دارم ببخشید

2731

لبام انگار ژل زدم ولی نزدم چند بار ازم فامیلا پرسیدن و باورشون نشده.

چشمام و بینیمم خوبه.

اما امان از پوست صورتم هووووف شانس نیوردم از پوست.😑😑

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
والا من چ دوران مدرسه چ دوران دبیرستان چ الان تو کوچه بازار خیابون و هرجا هرکس منو می‌بینه میگه وای ...

عزیزم پوست سفید قشنگه خودم گندمیم و خب قطعا دوس داشتم سفید باشم

ولی اینکه میکی بخاطر پوستم ب چشم اومدم و بهم توجه میکنن مسخرس وااقعا 

عذر میخام من یکم رکم

ب هرحال خیانتم ی اتفاق هست ک ممکنه برای هرکس پیش بیاد و بستگی ب ذات طرف مقابل داره 

خیلی وقتاام حل میشه مشاورم میگه خیلی مردا وقتی درمان شده خلا های درونیشون درست شدن

آقایون دعوت به دوستی ندن
لبام انگار ژل زدم ولی نزدم چند بار ازم فامیلا پرسیدن و باورشون نشده. چشمام و بینیمم خوبه. اما امان ...

هرکسی یه نقصی داره اوکیه ناشکری نکن

2706