2733
2734
عنوان

دعوای خیابانی من تقصیر کیه من یا اون دختر و پسر دوچرخه سوار

| مشاهده متن کامل بحث + 2995 بازدید | 100 پست
بعضیا کلا شعورشون نمیرسه 😐  منم اون روز پشت فرمون بودم  دوتا دختر و یه پسر جلوم بودن نمی ...

چه یی شعور من بودم وایمی ایستادم جواب میدادم من خیلی روحیه خشنی دارم اصلا نمیتونم جواب ندم اصلا همین الانش برای اینکه نزدم تو دهن پسره ناراحتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اشتباه میکنید شما مگر چندتا تو دهنی میتونید به زنید به آدم های نادانی که هر روزه سر راه شما قرار میگ ...

اینم حرفیه درسته ولی روحیه منم خیلی خشنه فک کنم یه کلاس کنترل عصبانیت باید برم 

2740
چه یی شعور من بودم وایمی ایستادم جواب میدادم من خیلی روحیه خشنی دارم اصلا نمیتونم جواب ندم اصلا همین ...

بر عکس من ادم ارومیم 😐

چن روز پیشم تو یه خیابون بودم تنگ.بود 😐
😂 سه تا پسر خوشگل رو ب روم میومدن یکیشون مثلا خواست منو بترسونه اومد جلو ماشینم منم جو گرفتم ترمز نکردم با اینه بغلم زدمش 😂 😂
😂😂😂😂 رد ک شدم نگا کردم دیدم وایساده داره از عقب نگا میکنه و فحش میده

یه موقع هایی اونی که به همه امید میده و دلشونو قرص میکنه ، ته دلِ خودش از همه خالی تره :)

پاتو میکردی تو حلقش شیک تر بود

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!
اینم حرفیه درسته ولی روحیه منم خیلی خشنه فک کنم یه کلاس کنترل عصبانیت باید برم 

فقط باید تمرین کنید نسبت به حرف و  رفتار افراد نادان بی تفاوت باشید و اعصاب نازنین خودتونو بخاطر اون نادانها ضعیف نکنید

ببخشید و چشم بپوشید آیا دوست ندارید خدا شمارا ببخشد؟و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است (سوره نور آیه 22)