2737
2734

بچه ها من ساعت ۸ شب اینا بود خیلی دلم گرفته بود گفتم برم یکم تاب بخورم با ماشین هم بودم بعد یکم تاب خوردم در حد ۲۰ دقیقه و تو راه برگشت داشتم از یه فرعی وارد خیابون اصلی میشدم ک یه دختر و پسر حدودا ۱۷ یا ۱۸ ساله سوار چرخ بودن منم وایستادم تا برن ولی چون دختره زیاد دوچرخه بلد نبود وایستاد تا من برم منم آروم وارد خیابون اصلی شدم یهو دختره گفت گوساله برو دیگه منم پنجره کشیدم پایین یه نگاه وحشتناکی بهش کردم اونم دختره هم سرش انداخت پایین بعد برادرش کوبید سفید رو ماشین گفت بیا پایین ببینم منم پیاده شدم گفتم به چه حقی دست به ماشین من میزنی گفت مثلا چه غلطی میخایی بکنی گفتم میزنم تو دهنت بچه فسقلی بعد یه آقایی اونجا رد میشد گفت خانوم شما ببخشید توراخدا سوار شید برید ترافیک میشه منم سوار شدم اومدم خونه ولی همش خودخوری میکنم میگم کاش یکی تو دهن پسره زده بودم آخه چرا بی دلیل میزنه رو کاپوت ماشین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جوونن و کلشون داغ 

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2731

ولش کن بابا یه جقله خواسته شاخ بازی در بیاره جوگیر شده 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2738

بچه بوده دیگه

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

حالا از کجا گفتی برادرشه؟😂

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰