2733
2739
عنوان

دعوای خیابانی من تقصیر کیه من یا اون دختر و پسر دوچرخه سوار

| مشاهده متن کامل بحث + 2995 بازدید | 100 پست
بر عکس من ادم ارومیم 😐   چن روز پیشم تو یه خیابون بودم تنگ.بود 😐 😂 سه تا پسر خوشگل رو ب روم ...

آخی خخححخ منم یه بار داشتم میرفتم یه موتوری من ندید یهو ک دید زد رو ترمز و بلند گفت درست برووووووون تا ماشینت شیشه هاشو خورد نکردم منم گفتم تو شیشه هارو خورد کن تا با همین ماشین سگ کشت کنم یه نگاه کرد گفت چقدر زبون داری و گاز گرفت و رفت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب ازون دختر بی ادب مشخص بود طرفت کیان نه ناراحت نباش تو در شان خودت رفتار کردی منم دیروز یه زن ده ...

والله دهاتیای پیدا میشن..که فکرشون وادبشون ازپروفسور هم بیشتره...بلانصبت پروفسورا..براهمین اصلا توی مملکتمون بیشرفت نمیکنیم...براچی..برااینکه به قوم وطائفه هم اصلا بلدنیستیم احترام قائل بشیم

میشه برای باردار شدنم صلوات بفرستین🤲بخدا این ۸ساله توحسرت بچه دارشدنم😔
آینه چیزیش نشد؟

نه ! :/ در حدی نبود چیزی بشه 

اون خواست منو بترسونه فک کرد میتونه هولم کنه !

منم.در کمال خونسردی زدمش😝

یه موقع هایی اونی که به همه امید میده و دلشونو قرص میکنه ، ته دلِ خودش از همه خالی تره :)
2738
چه یی شعور من بودم وایمی ایستادم جواب میدادم من خیلی روحیه خشنی دارم اصلا نمیتونم جواب ندم اصلا همین ...

واقعا 🤔به نظر میاد خیلی صبور باشی که والا یکی از اون کامنتایی که برات تو تاپیکا گذاشتن  اگه به من میگفتن عمرا اگه به اون خونسردی جواب میدادم 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
آخی خخححخ منم یه بار داشتم میرفتم یه موتوری من ندید یهو ک دید زد رو ترمز و بلند گفت درست برووووووون ...

از دخترای زبون دراز خوشم میاد 😂
😍 

یه موقع هایی اونی که به همه امید میده و دلشونو قرص میکنه ، ته دلِ خودش از همه خالی تره :)
واقعا 🤔به نظر میاد خیلی صبور باشی که والا یکی از اون کامنتایی که برات تو تاپیکا گذاشتن  اگه به ...

اره حتی تو دعوا با دوس پسرش که باهاش بد حرف زده بود ولی این خونسرد بود شایدم دلیل خودشو داشته😕

https://harfeto.timefriend.net/16229838541279