2733
2734
عنوان

دعوای خیابانی من تقصیر کیه من یا اون دختر و پسر دوچرخه سوار

| مشاهده متن کامل بحث + 2995 بازدید | 100 پست
وای وقتی تو خیابون میریم بخدا دخترا وایمی ایستن نگاه میکنن اصلا هم براشون مهم نیست من بغلش نشستم&nbs ...

شوهر پولدار یا خیلی خوشتیپ‌همینه

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داداشش نبود گوه خورش بود زیاد حرص نخور

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)
2731
بخدا همش میگم کاش زده بودم تو دهنش 

خدا راشکر نزدی چون هم چین پسری وحشی به نظر میرسه ممکن بود اونم بزنه

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی نصف ثوابشم به تو میرسه اللهم صلی علی محمد وال محمد
دوس دارم بدونم آینده رابطتون چی میشه😁 اگه ازت بخاد چه جوابی بهش میدی؟ ایشالا هرجی به صلاحته اتفاق ...

به هییییییییچ عنوان قبول نمیکنم قبل این با پسری بودم بعد سه ماه گفت بریم کارخونمو ببینی گفتم من نمیام گفت در این حد اعتماد نداری؟ گفتم بحث اعتماد نیست ولی من تنهایی کارخونت نمیام هیچی آقا مخ مارا زد برد هیچ اتفاقی هم نیوفتاد چون کارخونه کارگر توش بود کاری نکرد فقط من شالمو برداشتم و یه بوسم کرد وای چشمت روز بد نبینه دو هفته بعد گفتم نمیخامت گفت فیلمتو زمانی ک اومدی تو کارخونه پخش میکنم وای من بگو مثل چی ترسیده بودم با چه مصیبتی ردش،کردم نمیرفت ک 

به هییییییییچ عنوان قبول نمیکنم قبل این با پسری بودم بعد سه ماه گفت بریم کارخونمو ببینی گفتم من نمیا ...

چرا انقد دوس پسرات همه خرپولن😂

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
به هییییییییچ عنوان قبول نمیکنم قبل این با پسری بودم بعد سه ماه گفت بریم کارخونمو ببینی گفتم من نمیا ...

عکس خودتم میزاری استارتر؟

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
2738

بعضیا کلا شعورشون نمیرسه 😐
 منم اون روز پشت فرمون بودم 

دوتا دختر و یه پسر جلوم بودن نمیشد رد شم عبن گاو بودن حالیشون نبود ماشین پشت سرشونه منم اروم میرفتم ک اینا بزنن کنار بعد دختره برگشت یه نگا ب من کرد با طعنه گف بیا برررررررو دیگه 😕سه تایی خندیدن 

همچین افرادی تو نداشتن شعور ۷هیچ ب خر باختن

یه موقع هایی اونی که به همه امید میده و دلشونو قرص میکنه ، ته دلِ خودش از همه خالی تره :)
بخدا همش میگم کاش زده بودم تو دهنش  

اشتباه میکنید شما مگر چندتا تو دهنی میتونید بزنید به آدم های نادانی که هر روزه سر راه شما قرار میگیرند باید با خودتون تمرین کنید که نسبت به رفتار آدمهای نادان تا جایی که میتونید بی تفاوت باشید وگرنه نمیتونید تو این جامعه درست زندگی کنید 

ببخشید و چشم بپوشید آیا دوست ندارید خدا شمارا ببخشد؟و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است (سوره نور آیه 22)