2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما مشخصه ترک هستید‌‌ترکها عادت دارن تو قوری دم کنند وگرنه بقیه ایران خیر

مث اینکه از ترکا خیلی ضربه خوردی😒که هی ترک ترک میکنی

فلاسک تو خونه کار ادمای تنبله ربطی ب ترک وفارس بودن نداره

البته شما علاقه زیادی ب چای کهنه داری واین کاملا مشهوده از علاقتون ب فلاسک😂نوشجون 

شوهرم پنیرومربامیخوره .تخم مرعامربامیخوره .بادمجوناباشکرمیخوره.جاریم وحتی مادرشوهرم خربوزه رابااشق میترشند باگشت مثل ابگوشت میپزند 

خوشبختی یعنی اینکه قلب مادرت بتپدوسایه ی پدرت بالای سرت باشد
2742

عجیب مادر بزرگمه که بچه های پولدارشو بیشتر از فقیر دوست داره و توجه میکنه مثلا بابای من چشمش کاملا ترکید ...ولی فقط دو بار بهش زنگ زد و بعد دوهفته اومد دیدنش اونم پنج دقیقه چون عجله داشت میخواست بره عیادت اجیش.... ولی عموی پولدارم تب کنه سه روز بالا سرشه...عمم هم همین بود 

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
عادت عجیب مامانم اینه ک از بچگی از من بدش میومد تا الان و انگار دخترش نیستم طوری ک کرونا گرفتم زنگ ن ...

عزیزم ناراحت شدم انشاالله عاقبت بخیر بشی حتما ازدواج نکردی مطمعن باش بعدش مامانت خیلی پشیمون میشه از رفتارش 

2740

منم اومدم بگم تو عمرم ندیدم کسی تو خونه از فلاسک استفاده کنه!!!!! یعنی کتری قوری ندارن؟🤐🤐🤐🤐😂😂😂😂

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
عزیزم ناراحت شدم انشاالله عاقبت بخیر بشی حتما ازدواج نکردی مطمعن باش بعدش مامانت خیلی پشیمون میشه از ...

هه پشیمون نمیشه

عزیزم 6ساله ازدواج کردم

ولی امروز ک بابامم بد جوابمو داد گفتم اگه مردم حق ندارید بیاید دیگه واقعا شما فکر کن کسی کرونا بگیره اینجوری رفتار بشه باهاش؟؟؟؟

قیدشونو زدم خدا هم خوب میدونه من خیلی بخشیدم،احترام گذاشتم،سکوت کردم ولی همیشه من ادم بده بودم از نظرشون 

خیلی تحمل کردم چون گفتم هرچی باشه خونوادمن ولی دیگه راحت شدم دیگه خونواده ای ندارم

مرسی عزیزم بابت دعای خوبت همچنین

یه خانم اقای تازه نامزد اومدن خونمون اقاهه بهم گفت ماکارونی بزار برا ظهر گذاشتم توش سویاهم ریختم (گوشت چرخ کرده نداشتیم) وقتی غذا گذاشتم زنش گفت وا مگه سویا میریزن. یا بدون اجازه در یخچال باز میکرد انگار خونه اون بود برا من نه می رفت از یخچال میوه میاورد منو تعارف نمیکرد با شوهرش خوردن. صبحانه تخم مرغ حتما باید میخوردن هر صبحانه که تخم مرغ میزدم براشون دو نفره میخوردن هیچی برام نگه نمیداشتن. یا تویه هم تو سالن لوله میشودن همو بغل میکردن میبوسیدن منم اشپزخونه یا زیر اپن میشستم خودمو مشغول میکردم یا تو اتاق قشنگ تو اون یه هفته انگار کلفت بودم اخر شبام در موردم حرف میزدن صداشون میومد اتاقمون

حالا یکی یه تزی داد اومد گفت ما فقططططط تو قوری چای دم میکنیم یه عده هم فکر میکنن باکلاسیه.  گ ...

عزیزم من فلاسکمو توی لوازم بیرون شهر گذاشتم یعنی وقتی میریم بیرون حالا یا بیرون از شهر یا پارک یا باغ یا مسافرت کلا اینجور جاها از فلاسک برای چای استفاده میکنیم ولی توی خونه یا مهمونی ها تا حالا به این سن که رسیدم توی مشهد به این بزرگی اصلا ندیدم و نشنیدم که کسی توی خونه برای دم کردن چای از فلاسک استفاده کنه ولی به لطف نی نی سایت متوجه شدم توی کشور عزیزم چنین رسمی وجود داره به نظرم اصلا اشکالی نداره توی قوری دم بشه یا فلاسک خوب هر جایی یک رسمی داره دیگه ولی فرقش اینه که داخل فلاسک چای یکرنگه اما ما داخل قوری حتی اگه صدتا مهمونم داشته باشیم چای پررنگ دم میکنیم بعد تو استکان کمی چای و بقیه رو از سماور آب جوش میریزیم 

2706