2733
2734

ازاول تاپیک دارم میخونم و هوس چایی کردم ، از بس فلاسک و قوری کردید کلا حسم پرید   بابا خیلی جاها تو فلاسک درست میکنن نه ربطی به بی هنری خانم خونه داره نه تنبلی نه اینکه ندونه کاربرد وسایل خونه چیه . کلااااا یک امرررررر کاملا عادیه مثلا ما که دونفر چای خوریم روزانه ۳ الی ۴ مرتبه چایی درست میکنیم تقریبا ۲ ساعت از اولی که گذشت دور ریخته میشه و چایی تازه دم جدید ، نمیگم تو قوری بده این بهتره ولی کلا عادت کردیم مثل خوابیدنمون یه امر کاملا عادیه در عوض وقتی میریم بیرون کباب که میخوریم چایی منقلی رو اتیش درست میکنیم . سعی کنیم به عقاید هم احترام بزاریم ولی خب یه چیزی هم یاد گرفتم که اگه مهمان از استان دیگه داشتم حتما از قوری استقاده کنم که ناراحت نشن .  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عادت عجيب همسرمو بگم:سفر بريم هيچ پاساژ و مركز خريدي از دست همسرم در نميره كشون كشون منو ميبره بگرديم و اگر چيزي خوشمون اومد بخريم!!من واقعا بعد ده تا مغازه بيشتر كلافه ميشم نه جون دارم راه برم نه حوصله دارم هي بگردم كه  شاااايد خريد كنيم.. اصلا چه معني ميده مرد اينقدر اهل پاساژگردي بااشه تو سفر😡

به زندگیم خوش اومدی....

خودم = انار میریزم تو ماست 😋خیلی حال میده

سوپ با برنج میخورم 😐

بابامم همهههه چی رو با برنج میخوره! مثلا به بار مامانم فلافل درست کرده بود بابام میگفت چرا برنج نذاشتی 🤣🤣🤣 

Enjoy Your Mediocre Life
2731
عادت عجيب همسرمو بگم:سفر بريم هيچ پاساژ و مركز خريدي از دست همسرم در نميره كشون كشون منو ميبره بگردي ...

وای این شوهر منه!!! همیشه هم متهم میشم به رفیق نیمه راه بودن!!! بابا خسته میشم خب ! من اصلا دوست ندارم تو سفر پاساژ برم دوست دارم مردمشو ببینم! جاهای دیدنی و تاریخی حالا همسرم همش تو پاساژ اه

Enjoy Your Mediocre Life
سر سفره به جای نوشابه و دوغ،شیر میخورن

بااااااااورم نمیشه😯😯😯😯😯عجیبترین چیزی ک شنیدم بگو جان من الکی محض خنده گفتی وگرنه سکته نغزی از ۵ ناحیه مغزم میزنم😂😂😂

عادت عجيب همسرمو بگم:سفر بريم هيچ پاساژ و مركز خريدي از دست همسرم در نميره كشون كشون منو ميبره بگردي ...

والا خوش به حالت، برعکس همسر من. کلا تو مسافرت اسم خرید رو هم نمیشه آورد. میگه اومدیم بگردیم، خریدو که شهر خودمونم میتونیم بکنیم. 

وای این شوهر منه!!! همیشه هم متهم میشم به رفیق نیمه راه بودن!!! بابا خسته میشم خب ! من اصلا دوست ندا ...

آي گفتي!! بابا آدم سفر ميره ريلكس كنه بخوره بخوابه تا نصفه شي بيدار بمونه بازي كنه چرا بايد زمان سفرشو هي تو پاساژ دور خودش بچرخه

به زندگیم خوش اومدی....

من رفتار عجیب دیگران اینه غذا کم درست میکنن خیلی زشته به نظرم مخصوصا مهمون بیاد! !! رفتار عجیب خودمون اینه هر روز حموم و دستشویی میشوریم خونه جارو میزنیم و گردگیری میکنیم. هیچکس تو لیوان کسی دیگه اب نمیخوره.منتظرم شوهر کنم ببینم چه اخلاقایی دارن خدا کنه تمییز باشن بقیه اخلاقاشون به من چه🤭🥴 

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
والا خوش به حالت، برعکس همسر من. کلا تو مسافرت اسم خرید رو هم نمیشه آورد. میگه اومدیم بگردیم، خریدو ...

بابا به خدا اينم يجور كلافه كنندس همه سفر صرف راه رفتن ميشه

به نظرم همسرتون كاملا درست ميگه👌

به زندگیم خوش اومدی....