2733
2734
عادت بد خانواده خودم غیبت کردن بیش از حده و پنهانکاری ولی خانواده شوهرم عادت بدی ندارن یا من ندیدم

فکر کنم آدمایی مثل من و تو که عیب خانواده خودشونو ببینن از انگشت دست کمترن. مامان من خیلی خوبه ولی متاسفانه دائم در حال غیبت از عروسامونه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالامایه شهرستاناتواصفهان خمینی شهرتوتاسوعاوعاشوراگوشت آبگوشت رونمیکوبن

منم یبار رفتم چقدم ابگوشتاشون خوشمزس

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2731
فکر کنم آدمایی مثل من و تو که عیب خانواده خودشونو ببینن از انگشت دست کمترن. مامان من خیلی خوبه ولی م ...

خیلی از اخلاقت خوشم اومده

همین الان از ته دلتون برام دعا کنین به ارزوم برسم اگه میشه یک صلوات مهمونم کنید            ممنونم  من درتاریخ 9/9/99دانشجوی دکترای عمومی هستم خداجونم ممنونم بابت این همه لطف   
وقتی هوا تاریکه چیزای سفید نمیبرن از خونه بیرون😐

بعضی از بختیاری ها رو هم دیدم ولی فقط لبنیات شیر ماست دوغ کشک پنیر... نمیبرن معتقدن رزق و روزی کم میشه  

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...      🌏 KARMA 🌏 درود به مردم شریف ایران... بچه ها نخندینا...به مامان چیزی نگو ...بارون اومدویادم داد...آبان ۹۸_ ۱۷۶ ✈

وسواس بیخود و الکی و حال بهم زن دارن واقعا از شدت وسواس آدم میخواد حالش بهم بخوره یکسره جنگ اعصاب دارن

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕
دقیقا...منم ی بار ناهار ابگوشت گذاشتم دخترم دوس نداره واسه اون برنج گذاشتم ی کمش موند گفتم حیفه میره ...

حالا ما واسه بچه کوچیک میریزیم تو کیسه برنجی تمیز که کوچیک مخصوص اینکار دوخته شده میندازیم تو آبگوشت وای که چقدر خوشمزس بچه هم جون میگیره

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
من چیز خاصی تو خانواده شوهر ندیدم ولی تو کامنتا یه چیزایی برام عجیب بود...یکی اینک رو گاز پارچه بندا ...

بازم میگم من می ریزم.و واقعا دوست دارم...

ولی برای خودمون.....

مهمون نه ...اگرم بخوام بریزم حتما میپرسم ازشون

نه ببین مادر من پاهاش خیلییی درد میکنه و شبها اکثرا با بابام حاضری دم دستی میخورن .بعد مثلا فرض کن د ...

والا من ساعت ده صبحم رفتم میپرسه ناهار میمونی؟ خب ده اومدم نهایت مثلا دو هم برم . 

اون ساعت 9 ک گفتین درسته. 9موقع شام نیس. 

خدایی من ساعت 6عصرم برم اصلا برا شامم نمیپرسه. بخدا ی شب تا 11شب نشستیم خبری نبود . 

نمیدونم شاید اشکال از منه. 

2706