2752
2734
ننه بزرگ باصافه ترکها...همون اول میگفتی ترکی..بحث نمیکردم چون ترکها یکسری علایقی دارن که بقیه ندارن ...

شما حتما خواستگار هم میاد. فلاکسو پرمیکنید میارید رومیز ازونجا پرمیکنید میدید خواستگاراتون 

فلاکس واس مسافرته نه توخونه. که توخونه از تنبلیه

آبغوره میریزن تو آش رشته مث سس

عجیب شمایی که سس میریزی تو اش😁😁

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قوری برای خونواده هایی که خوبه مصرف چاییشون کمه وگرنه برای خونواده هایی که روزانه فقط ۵ تا فلاسک چای ...

اتفاقا قوری برا این خونواده ها خوبه که پنج شش بار چایی دم میکنن وتازه تازه میخورن تموم میشه میره.کسایی که کم جمعیتن یا تک وتنهان همشو نمیتونن بخورن نمیشم هی چاییو داغ کرد.من خودم چون تنهام تا شورم بیاد از سرکار، تو فلاکس دم میکنم هر وقت خواستم یه لیوانی میخورم.

2731
شما حتما خواستگار هم میاد. فلاکسو پرمیکنید میارید رومیز ازونجا پرمیکنید میدید خواستگاراتون  ...

ترکمن ها رسمشونه...ما ی دوست ترکمن داشتیم دعوت شدیم خونشون سفره انداخته بودن کلی میوه و شیرینی و کیک و احیل و اینا(خیلس خیلی زیاد)  با دوتا فلاسک چای

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
عزیز های جان چرا بحث می کنید سر یه قوری و فلاسک خوب هر کس مطابق با شیوه زندگیش استفاده می کنه شخصی ...

همینو. بگو تازه به. ترک بودن هم ربط میدن حالا ی عده ازخودشون چیزی اختراع کردن نمیشع که به اصول پشت پا زد

ما تو کله جوشم میریزیم

با کسی که فرق کله جوش و اشکنه نمیدونه بحث نکن😂😂

ما یه عادت عجیبی که داشتیم شب چله پرتغال ونارنگی خیلی میخوردیم بعد هرکی پوستاشو جمع میکرد برای خودش ودر آخر جنگ پوست پرتغال شروع میشد وخانواده به دو دسته تقسیم میشدیم وپوستارو به هم پرت میکردیم یعنی این تازه عروس دامادا که میومدن تو جمعمون چشاشون از حدقه میزد بیرون

ولی برای ما خیلی جذاب ونشاط آور بود

اشکال نداره  حالا  ولی خب یعنی چی که میگه پیرزنا تو قوری دم میکنن

نه من اصلا نخونوم پیام اون خانم دیدم شما میگی از تنبای گفتم یدونی بعضیا رسمشونه شاید ناراحت شن،،حالا اون خانم بی ادب بوده اینجوری گفته شعورش خودش بوده

ما یه عادت عجیبی که داشتیم شب چله پرتغال ونارنگی خیلی میخوردیم بعد هرکی پوستاشو جمع میکرد برای خودش ...

خیلی خوبه،،چه اشکالی داره شب به این قشنگی اینجو ی شادی کرد

ببین این قضیه ذاتیه یعنی بستگی داره ذاتا چی بخوای  دختر من تازه غذا خور شده هفته ای سه بار برا ...

سلام ببخشید حلیم رو تو خونه چجوری میپزی??دخترت دچند وقتشه??ممنونومیشم اگه راهنمایی کنی

منم هضم نكردم اين جمله رو👌👌 اگر قراره هم تو منزل از فلاسك استفاده كنيم هم در پارك و دشت و دمن پس ...

فکرمیکنم بعضیا به اون چای بی طعم و بدرنگ عادت کردن

و یا هنوز با کاربرد خیلی از وسایل آشنا نیستن و نمیدونن هر وسیله ای رو کجا باید استفاده کرد

توهین به هیچکس نمیکنم اما بالاخره خانوم خونه باید بدونه هر وسیله ای رو کجا استفاده کنه بهتره

که هیچکس نتونه ازش ایراد بگیره

2706