2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هه پشیمون نمیشه عزیزم 6ساله ازدواج کردم ولی امروز ک بابامم بد جوابمو داد گفتم اگه مردم حق ندارید ب ...

تورو خدا دلت نشکنه که با اینکه پدر مادرتن وای بحالشون من دیدم از نزدیک کسیو که خانوادش دلشو شکستن اونم خیلی بعد خدا همیچیشونو ازش گرفت .دنیا دار مکافاته براهمه هم یجوره برات بهترینهارو ارزو میکنم

2731

من عادت دارم لباسای جدید که میخرم قبلیا رو دور بندازم مثلا کلی کفش میخرم ولی چون نگه نمیدارم در حال حاضر فقط یه جفت کفش دارم   ولی بعضیا رو دیدم همه لباسا و کفشاشون رو سال ها تازه نگه میدارن

من عادت دارم لباسای جدید که میخرم قبلیا رو دور بندازم مثلا کلی کفش میخرم ولی چون نگه نمیدارم در حال ...

عزیزم کار خوبو شما میکنی اگه واقعا دیگه اون کفش رو نمیپوشی چه کار خوبیه اگه سالم و مرتبه و تمیز بدی به خیریه

تورو خدا دلت نشکنه که با اینکه پدر مادرتن وای بحالشون من دیدم از نزدیک کسیو که خانوادش دلشو شکستن او ...

عزیزمی دلم خیلی جاها شکوندن و تاوان دادن ولی درس عبرت نمیگیرن

من واقعا نمیدونم دلیلشون چیه اخههههه 

مرسی عزیزم بابت همدردی 

میگم قیدشونو زدما ولی دارم اتیش میگیرم مخصوصا ک شنیدم عمه مامانم عمل کرده مامانم میخاد بره عیادتش فک کن مسافت 3ساعته اونم تو این اوضاع کرونا هه ک دیگه بهش گفتن نیا نرفته

خب من نمیفهمم والا فک کنم شمر و صدام هم دلشون برا بچهاشون میسوخت

با خودم عهد بستم هر اتفاقی بیفته واسشون بیتفاوت باشم 

بعدم ی سری خونواده ها بگن بچمون بیمعرفته اخه کدوم مادری این رفتارو میکنه؟؟؟؟ این از بیمعرفتی خیلی اونورتره

2706