2737
2734
مال کجاس این رسم؟ یعنی خواهر شوهرتون داداشش و زنشو در حین رابطه تماشا کرده؟؟؟؟😃😃😃 در بقیه موارد ز ...

اره تو اتاقشون بوده ولي نگاه نميكنه كه پشت ميكنه. اصالتا تهراني هستن و اتفاقا قاجاري!!!

دليل اين رسم هم اين بوده كه يكي از خاندان اينا دختر ميگيره و اختلال نعوظ داشته مرده و دختره دختر بوده، و همه فك ميكردن كه مشكل از دخترس و حامله نميشه و طلاقش دادن و دختره بعدش ديوونه ميشه، بعدها كه ديوونه شد فهميدن كه اصلا دختر بوده و رابطه اي نداشته. از اون به بعد رسم شده كه چه دختر بدن چه دختر بگيرن يكي بايد شاهد باشه، بعدش ديگه عادي زندگي ميكنن و اصلا كنار هم بي حجاب اينا هم نيستن، ولي جديدا هركي ازدواج كرده اين رسم رو به جا نياورده چون مادرشوهر پدرشوهرمم مخالفن ولي عموي شوهرم هنوز به شدت حساسن رو اين قضيه

تو دنيايي كه ميتوني هر چيزي باشي، مهربون باش
اخه علتش چیه 

راستش عزیزم خودشون میگن شستشوی مغزی میشن بچه هاشون یا خودشون اگه تلویزیون ببینند یا روزنامه بخونند... 

اگر کسی بخاد بچه شو بفرسته مدرسه باید از اون روستا کلا برن و قطع ارتباط میشن... دوست منم قطع ارتباط شدن اومدن شهر اما پدر و مادرش فقط اجازه دادن دو تا بچه هاش برن دانشگاه و  کار کنند. اگر تلویزیون و موبایل هوشمند و کارتون و سینما بچه های بزرگشون داشته باشند قطع ارتباط میکنند. نباید هیچ دوستی داشته باشند و رفت و امد هم ندارند خیلی تارک دنیا هستن... اهل طالقان هستن.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اینقدددد که از خانواده خودم رفتار عجیب دیرم از هیچ بنی بشری ندیدم...

بابام دوران مدرسه تو کیفمو میگشت

گوشی مخفی داشت

مواد خوراکی رو کنار سم مورچه میزاشتن

وسایلام گم میشد از تو کمدش پیدا کردم ب خدا عجب صبری خدا دارد

2742
دوران دانشگاه یه دوست داشتم مال یه روستایی بودن رسم داشتن اولین بارکه دختراشون پریود میشن یافرد ...

آها یادم اومد گنجشک هم می خورن😲من باردار بودم گنجشک کباب کردن میخواستن یک دونه رون گنجشک به خورد منم بدن. منم رفتم انداختمش بیرون بعد گفتن عه حیفش کردی 😂😂

هر کسی امضامو دید میشه برای خونه دارشدنم یه صلوات بفرسته 🙏
اره ماهم  اینجوریم

چرا؟؟ دلیل خاصی داره؟؟

فهمیدم که بلندای روزهای خداوند ،هزار برابر روزهای ماست . آهای!!!!!!خدای زیادی صبور!!!! یعنی آن همه سال که ما گریه می کردیم، تو فقط آه کوتاهی کشیدی؟!
من تاحالا ندیدم کسی اینکارو کنه ولی خانواده شوهرم رو گازشون پارچه پهن میکنن 

خدایی کار خوبی میکنن من هر چند روز میبینم گردوخاک روش اصلا هیچ جایی رو باز نمیزارم..ایده خوبیه وقتی کار ندارم پارچه بندازم😂

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2738
راستش عزیزم خودشون میگن شستشوی مغزی میشن بچه هاشون یا خودشون اگه تلویزیون ببینند یا روزنامه بخونند.. ...

طالقان قزوین؟یااااا خدددداااااا ازش خواستگار داشتم خداروشکر کنسل شد اتفاقا شک کردم بخاطر رفتارهای سنتی و یبسشون

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
اینکه نمیخورن عجیبه . ولی فک نمیکنم پدر شوهر محرم باشه

پدر شوهر تا ابد بهت محرم هست عزیزم

حتی اگه از شوهرت جدا بشی بازم بهت محرمه

از محرم هم محرم تره بهت مثل پدر خودت میشه

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
اتفاقا فلاکس درسته😊😀

رفتم پیدا کردم

فلاسک (به انگلیسی:Flask) در فرهنگ لغت به این صورت تعریف‌شده است: ظرفی که دمای ماده درونش را ثابت نگه می‌دارد. واژه معادل فارسی آن دمابان است. در فرهنگ لغت انگلیسی فلاسک را قمقمه معنی کرده‌اند. فلاسک موردنظر ما در اصل به‌عنوان 'فلاسک خلأ ' (به انگلیسی: Vacuum flask) شناخته می‌شود.

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       
عادت قشنگ خانواده شوهرمم اینه ک تو مسافرت و مهمونی و سفره ها خانوما رو ب زحمت نمیندازن تمام کارای ...

اینو چند جا دیدم منم 

بنظرم خیلی خوبه حداقل یه مسافرت یا تفریح رو خانوما استراحت کنن چی میشه مگه

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2706