2752
2734
یه درصد تو احتمال بده بیان کارای عجیب غریب خانوادشون رو بگن،،،چون خودشونم اونجا بزرگ شدن دیگه !!!!!ن ...

اره منم دیدم... ابگوشتو به جای نون با برنج میخورن ولی ربی نبود خیلیم چیزباحالی بود حیف تو خانوادمون یه بار درست کنیم اصلا استقبال نکردن

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تا حالا به رساله نگاه انداختی🤔 من آدم مذهبی نیستم محرم و نا محرم نمیکنم ولی خیلی این کتاب رو خوندم

خب من وقتی مدرسه میرفتم تو کتاب نوشته بود پدر برادر عمو دایی پدر بزرگا محرم هستن . 

منم نمیدونستم با ازدواج پدر و عمو و دایی شوهر میشن 😐خب اگه دایی و عمو شوهر محرم هستن چرا برادر شوهر نامحرمه

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالی فرجه"  به جمع  👈مشق انتظار 👉  بپیوندید . 
نه عزیزم از مردای خانواده ی همسر فقط و فقط پدرشوهر محرمه بقیه همه نامحرمن 

این قابل قبوله اخه الان یکی گفت هستن 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالی فرجه"  به جمع  👈مشق انتظار 👉  بپیوندید . 
خب من وقتی مدرسه میرفتم تو کتاب نوشته بود پدر برادر عمو دایی پدر بزرگا محرم هستن .  منم نمیدون ...

عزیزم فقط پدر شوهر محرمه اگه خدایی نکرده شوهر آدم بمیره حتا بعد مرگ هم باز پدرش محرم میمونه

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
چایی رو هم شیرین می کنن بعد توش نون میزنن می خورن. تازه خیلی کارهای عجیبی می کنن الان یادم نمیاد&nbs ...

وای😟😟😟

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜
2706