2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یه درصد تو احتمال بده بیان کارای عجیب غریب خانوادشون رو بگن،،،چون خودشونم اونجا بزرگ شدن دیگه !!!!!ن ...

این عجیب نیست قدیما که خورشت کم بوده معمولا این غذای مهمانی بوده 

محتسب همی گردد دور شهر      که خون خلق حلال است و اب باده حرام  
داداشم غذا هرچی باشه تهدیگشو روش خورشت میریزه میخوره

منم دوست دارم خورشت بریزم رو ته دیگ 😋

خواهر کرونا هستم الخخخ یه مامان خانوم و یه متقاضی ازمون وکالت          😍        napeloniسابق و خالدار ۹۸ سابق و شوکول ۸ سابق میشه برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترم و قبولی ازمون وکالتم یه صلوات بفرستید         😍          بعضی کاربریامو فراموش کردم بعضیا رو هم گفتم بترکونن بلکه برم به کار و زندگی برسم ولی خو معتاد شدم استخونام درد میکرد مجبور شدم بازم بیام 🤣راستی از درگاه خدا ناامید نشید من بعد ۵ سال انتظار مادر شدم با دومین ای وی اف       ،    تو رو خدا فارسی را پاس بدارید انقدر غلط املایی نداشته باشید 
رسم خانواده شوهرم اينه كه شب اول عروسي خواهر داماد يا اگه خواهر نداشت يك نفر ديگه شاهد اولين را ...

مال کجاس این رسم؟ یعنی خواهر شوهرتون داداشش و زنشو در حین رابطه تماشا کرده؟؟؟؟😃😃😃 در بقیه موارد زندگی چطورن؟ همینقدر راحت و لخت پیش هم میان و میرن؟

چیز عجیب اینکه یه مهمانهایی از قم داشتیم واسه سید ها احترام خاصی قاعل بودن دوست پدرشوهرم اینا خودشو ...

اغا این اسکل بازیا مونده هنوز

محتسب همی گردد دور شهر      که خون خلق حلال است و اب باده حرام  
چیز عجیبی که دیدم ادب زیاده خانواده همسرمه .یعنی این همه سال هنوز از دهن یکی یه بیشعور یا احمق نشنید ...

برادر شوهرت زن نمیخواد بگیره؟؟ 

فهمیدم که بلندای روزهای خداوند ،هزار برابر روزهای ماست . آهای!!!!!!خدای زیادی صبور!!!! یعنی آن همه سال که ما گریه می کردیم، تو فقط آه کوتاهی کشیدی؟!
منم نمیفهمم واقعا خب آدم در روز غذا میخواد درست کنه چرا باید هی بزار ورداره

منم پهن میکنم!!

فقط به این خاطر که فقط اون سمتی که آشپزی میکنم کثیف بشه و کل گازم کثیف نشه هردفعه

و بعد هر بار آشپزی اون شعله که غذا روش بودا رو تمیز میکنم و دوبارا پارچه تا شدا رو بازم میکنم رو شعله رو بگیره

اتفاقا ایده ی خوبیه و باعث میشه گاز کمتر کثیف شه

عزیزم بهتر شدی  ؟ بدن درد نداری؟

سلام گلم خوبی

خوبه خوبم حس بویایی و چشایی ام هم برگشته❤

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706