2733
2734
رسم خانواده شوهرم اينه كه شب اول عروسي خواهر داماد يا اگه خواهر نداشت يك نفر ديگه شاهد اولين را ...

ووی اهل کجان ؟!!! 

یا خود خدااا

زندگی ، لیلی ست ؛ مجنونانه باید زیست ❣
سس زدن بجای ابلیمو اینا تو سالاد شیرازی خیلی خوشمزه مبشه

من سالاد شیرازی اصیل رو ترجیح میدم😂😂😂

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو خانواده شوهرم اگر مثلا یکی دیر برسه غذا بهش نمیرسه😂😄😄 سهمشو نگه نمیدارن😂 برعکس خونه بابامین ...

دقیقا عین ما تو خونه ما یکی نمیومد مامانم حتما سهمش نگه میداشت و کسی نمیخورد ولی خونه پدرشوهرم اصلا از این خبرا نیس. یه بار تو نامزدی گوسفند سربریدن همش منتظر بودم مادرشوهرم کله پاچش یا جگرش بپزه منم برم بخورم بعدا فهمیدم پختن و خوردن یه تکه هم واسه من نگه نداشتن نامردا . ولی مامانم بخواد کله پاچه بپزه حتما ما و داداشمینا رو هم صبحونه دعوت میکنه . الان چند ساله که چشمم به اون قربونی مونده اصلا از ذهنم نمیره.😑😢

جویدن ماست عجیبه به سالاد شیرازی بدون پیاز سس میزنن خیلیم خوشمزه ست،،همه درست میکنن

برای ما که سالاد شیرازی باسس عجیب بود.از اطرافیان هم هیچکدوم با سس نمیخورن. ترکیب اصیلشو ترجیح میدم😁

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       
2731
فقط اون قسمت دست مادر😅😅😅خیلیا این  اعتقادو دارن متاسفانه حتی قاشق دهنیشم تمیز میدونن.ولی به ...

والا

سس تند به جوجه خیلی خوشمزه میشه. اما اخه کچاپ؟؟؟؟ فکر کن سس خرسی به جوجه😐

یکی هم صبحونه ماست میخورن شاید عجیب نباشه اما ما توخونواده خودمون ندیدیم سر سفره صبحونه ماست باشه

مادرشوهر منم میزاره

آخه صبح مخصوصا تو‌ زمستان کی ماست میخوره

البته عادتشون داده مهموناشو دیگه میخورن ولی من نه

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
همشون صبح هاقبل از اینک صبحانه بخورن کتاب میخونن / وگرنه مغتقدن نباید صحبت کنن . و همشون گیاهخوارن

با گیاهخواری کاری ندارم ولی قبل از صبحانه کتاب خوندن چققد عادت فوق العاده ایه،خوش بحال بجه هاتون که تو همچین خانواده ای رشد خواهند کرد

نمیدونم ولی منم روانی کردن...بخدا پدر مادر خوب بزرگ ترین نعمته

ادامه تحصيل بده و به همين بهونه از خونه دور باش مبادا كلافه بشي بخواي ازدواج كني با كسي نميشناسي يا دوسش نداري

تو دنيايي كه ميتوني هر چيزي باشي، مهربون باش
خب همه میریزن..شما عجیبی

منظورش اینه تو خونه هم این مدلی چای درست میکنه

ولی خدایی ضایعس دیگه خب زن خونه باید تو قوری چای قرمز آلبالویی دم کنه عطرش بشینه به جونت

مگه مسافرت میخواد بره که میریزه فلاسک

تو فلاسک نه طعم داره نه عطر فقط میخواد از سرش باز کنه تنبلونه دم میکنه

رسم خانواده شوهرم اينه كه شب اول عروسي خواهر داماد يا اگه خواهر نداشت يك نفر ديگه شاهد اولين را ...

شاهد چی باشن 😂😂😂😂عجب تفکرات عقب افتاده ای

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
دلیلشو نمیدونم ولی شبا ماست یا شیر اینجور چیزها را داخلش چوب کبریت میندازن یا کمی نان

نشنیده بودم اصلا 

فهمیدم که بلندای روزهای خداوند ،هزار برابر روزهای ماست . آهای!!!!!!خدای زیادی صبور!!!! یعنی آن همه سال که ما گریه می کردیم، تو فقط آه کوتاهی کشیدی؟!
دلیلشو نمیدونم ولی شبا ماست یا شیر اینجور چیزها را داخلش چوب کبریت میندازن یا کمی نان

پس عروس ها شب عروسی از تالار میرن خونه چی؟؟

فهمیدم که بلندای روزهای خداوند ،هزار برابر روزهای ماست . آهای!!!!!!خدای زیادی صبور!!!! یعنی آن همه سال که ما گریه می کردیم، تو فقط آه کوتاهی کشیدی؟!
2706