2733
2734
شاهد اولين رابطه زن و شوهر

میدونم خب میگم یعنی چه معنی داره 😂

رسم دستمال باز بهتر از دیدن مستقیم 😂😂😂

خدایا خودت این آدمای عهد بوقی رو به راه راست هدایت کن...

این تازه عروسا تو خانواده هایی رسم دارم واقعا سخته براشون 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونم خب میگم یعنی چه معنی داره 😂 رسم دستمال باز بهتر از دیدن مستقیم 😂😂😂 خدایا خودت این آدمای ...

داستانشو بالا تعريف كردم، قبلا به دختر خاندانشون تهمت زده شده و از خونه بيرونش كردن و طلاقش دادن به اين خاطر كه حامله نميشه در حاليكه دختر بيچاره اصلا رابطه اي نداشته و پسره مشكل داشته نميتونسته رابطه برقرار كنه، شاهد ميره تو اناق پشت ميكنه و نگاه نميكنه، وقتي مطمئن شد رابطه داشتن مياد بيرون از اتاق

تو دنيايي كه ميتوني هر چيزي باشي، مهربون باش
2731
عزیزم نفهمیدم

میگی سفیدی شبا از خونه بیرون نمیبرن خوب لباس عروس سفیده دیگه شب که عروس از تالار میاد خونه اونو چیکار میکنند؟؟

فهمیدم که بلندای روزهای خداوند ،هزار برابر روزهای ماست . آهای!!!!!!خدای زیادی صبور!!!! یعنی آن همه سال که ما گریه می کردیم، تو فقط آه کوتاهی کشیدی؟!
2740
فقط شیر ماست یا نوازدی که تازه به دنیا اومده شبا بیرون نمی بریم فقط همینا 

اهان فهمیدم

مرسی ❤

فهمیدم که بلندای روزهای خداوند ،هزار برابر روزهای ماست . آهای!!!!!!خدای زیادی صبور!!!! یعنی آن همه سال که ما گریه می کردیم، تو فقط آه کوتاهی کشیدی؟!
مال من تنها عادت عجیبشون اینه که آبگوشتو باسالاد شیرازی میخورن بدون سالاد ابگوشت نمیخورن😑

منم چند وقت درست میکردم همش

بخاطر ترش بودنش😬

بعد چند بار بوده پیشنهاد دادم به کسی توجهه نکردن گفتم حتما من دارم کار عجیبی میکنم دیگع درست نکردم😂

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2706