2733
2734

ب خاطر موقعیت شغلی همسرم همیشه تو غربت زندگی کردم یعنی از خونواده ی خودم و همسرم دور هستیم

من با خانومِ یکی از همکاران همسرم ، ک چندین سال پیش ، توی یک شهرِمرزی زندگی می‌کردیم، خیلی صمیمی بودم ، اما ب خاطر موقعیت شغلی همسرم ، از دوستم  دور شدم ،  الان بعد گذشت تقریبا سه یا چهار سال ، دست تقدیر هر دوی ما رو توی یک شهر دیگه به هم رسونده.

همسر بنده مسئول کارگاهش هستن

و همسر دوستم جزو نیروهای همسرم محسوب می‌شن

این دوست من خیلی از اینجایی ک الان هستیم خوشش نمی‌آید البته منم همین طور ولی چاره چیه؟

خلاصه چند روز بود دائم گله و شکایت ک آره من خیلی ناراحتم ک شایان ساعت ۵ صبح می‌ره و ۹ شب میاد (فکر می کنیم اسم همسر دوستم شایان باشه )

چند باری هم تو حرف هاش ب مسئول کارگاه ک همسر بنده باشه بد و بیراه گفت ک من بهش حق دادم ولی اصلا بهش اجازه ندادم ک خدایی نکرده ب همسرم بی احترامی نکنه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

من موضوع رو با همسرم مطرح کردم و گفت باشه پیگیری می کنم ببینم چرا سرویس انقدر دیر میاد

ی شب ک ما رفته بودیم مایحتاج خونه رو بخریم دیدیم شایان خان هندزفری  ب گوش و گوشی ب دست شاد و خندان داره پیاده روی می‌کنه و همسرم گفت این از کارگاه هنوز خونه نرفتم چون لباسش رو عوض نکرده و هنوز کفش کار پاش بود

ما ازش رد شدیم همسرم عمدا دور زد و براش بوق زد و بهش فهماند ک دیدمش

فردا همسرم به شایان گفته بود اونجا چی کار می‌کردی شایان گفته بود سرم تو گوشی بوده متوجه نشدم کجا می‌رم درصورتی ک مسیر خونه ی دوستم نیم ساعت تا اونجا راه داشت و تابلو بود ک داره دروغ می‌گه

2706