2737
2734
عنوان

لطفا بهم کمکم کنید بوی خیانت می‌آید😭

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 37 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد امروز همسرم از بچه های سرویس ک جناب شایان خان میان پرسیده بود ک چ تایمر می‌رسید همگی گفته بودن از ساعت ۲۰ دقیقه ب هشت تا ۱۰ دقیقه ب هشت 

همون تایمر ک همسر خودم هم میاد

ولی جناب شایان خان ساعت ۹ تا ۹ و بیست دقیقه می‌ره خونه و تو این شهر هیییییچ کسی رو جز ما نمیشناسه

حالا مسئله این جاست من ب دوستم بگم یا نه ؟

2731
2738
آره بگو همسرم چک. کرده سرویس سر ساعت میره و میاد شاید همسرت جایی میره دیر میاد 

ب همین واضحی 

می‌ترسم شر بشه

البته همسرم هم گفت خیلی واضح نگو

و اینم بگم ی بار ب دوستم گفتم می‌خوای ب همسرم بگم ک موضوع چیه گفت نه بابا خودمون ی کاریش می‌کنیم

شايد معتاد شده .

نه امروز ک همسرم پیگیر ساعت رسیدن بچه های سرویس شده بود می‌که متوجه شدم ک شایان هی داره خودش رو از من مخفی می‌کنه و اصلا تو محل کار حتی ی سیگار هم نمی‌کشه

یه شب دعوتش کن خونتون شام قبل این ک شوهرا بیان بعد تایم امدن شوهرت رو میبینه میفهمه

همسرم سرویسش از همه ی بچه های محل کارشون جداست

فقط همسرم و مسئول دفترش با هم می‌رند

بقیه بچه های کارگاهش با ی سرویس دیگه می‌رن

از ساعت رسیدن همسرم اطلاع داره ولی فکر می‌کنه ب خاطر این ک همسرم با سمند میان و همسرش با ون دیرتر میرسن

ب همین واضحی  می‌ترسم شر بشه البته همسرم هم گفت خیلی واضح نگو و اینم بگم ی بار ب دوستم گفتم ...

ببین بهش بگو به شوهرم گفتم سرویسشون دیر میکنه گفته از فردا سر ساعت میره و اگه دوباره حرفی زد بگو شوهرم کنترل کرده سرویس سر ساعت میره و میاد 

عزیززززمی😅😅🤣🤣 ب نظرتان من چی بگم ب دوستم ؟ اصلا ب من ربطی داره ؟

اره بگو ازاین به بعد سرویس ساعت ۸ میرسه شوهرتم باید دیگه خونه باشه خیالت راحت که اگه بازم دیررفت دوستتون خودش پیگیرباشه

2706