2733
2734
عنوان

لطفا بهم کمکم کنید بوی خیانت می‌آید😭

| مشاهده متن کامل بحث + 728 بازدید | 37 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بعد امروز همسرم از بچه های سرویس ک جناب شایان خان میان پرسیده بود ک چ تایمر می‌رسید همگی گفته بودن از ساعت ۲۰ دقیقه ب هشت تا ۱۰ دقیقه ب هشت 

همون تایمر ک همسر خودم هم میاد

ولی جناب شایان خان ساعت ۹ تا ۹ و بیست دقیقه می‌ره خونه و تو این شهر هیییییچ کسی رو جز ما نمیشناسه

حالا مسئله این جاست من ب دوستم بگم یا نه ؟

2731
آره بگو همسرم چک. کرده سرویس سر ساعت میره و میاد شاید همسرت جایی میره دیر میاد 

ب همین واضحی 

می‌ترسم شر بشه

البته همسرم هم گفت خیلی واضح نگو

و اینم بگم ی بار ب دوستم گفتم می‌خوای ب همسرم بگم ک موضوع چیه گفت نه بابا خودمون ی کاریش می‌کنیم

شايد معتاد شده .

نه امروز ک همسرم پیگیر ساعت رسیدن بچه های سرویس شده بود می‌که متوجه شدم ک شایان هی داره خودش رو از من مخفی می‌کنه و اصلا تو محل کار حتی ی سیگار هم نمی‌کشه

یه شب دعوتش کن خونتون شام قبل این ک شوهرا بیان بعد تایم امدن شوهرت رو میبینه میفهمه

همسرم سرویسش از همه ی بچه های محل کارشون جداست

فقط همسرم و مسئول دفترش با هم می‌رند

بقیه بچه های کارگاهش با ی سرویس دیگه می‌رن

از ساعت رسیدن همسرم اطلاع داره ولی فکر می‌کنه ب خاطر این ک همسرم با سمند میان و همسرش با ون دیرتر میرسن

ب همین واضحی  می‌ترسم شر بشه البته همسرم هم گفت خیلی واضح نگو و اینم بگم ی بار ب دوستم گفتم ...

ببین بهش بگو به شوهرم گفتم سرویسشون دیر میکنه گفته از فردا سر ساعت میره و اگه دوباره حرفی زد بگو شوهرم کنترل کرده سرویس سر ساعت میره و میاد 

عزیززززمی😅😅🤣🤣 ب نظرتان من چی بگم ب دوستم ؟ اصلا ب من ربطی داره ؟

اره بگو ازاین به بعد سرویس ساعت ۸ میرسه شوهرتم باید دیگه خونه باشه خیالت راحت که اگه بازم دیررفت دوستتون خودش پیگیرباشه

2706