2752
2734
عنوان

شوهرم زده سرمو شکسته الان اینو برام فرستاده😏+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 6403 بازدید | 152 پست
تصمیم به رفتنه فقط باید شرایطمو جور کنم و نرم پیش خانوادم چون اونجا جهنم تره 

والا که نمیری. بچه ت هم میشه مثل خودت و به الگوی تو اشتباهاتتو تکرار میکنه. هیچ کجا جهنم تر از خونه این مرد نیست 

سوژه قربانی عزیزم. بعضی از زن ها لذت میبرن از در جایگاه قربونی و مظلوم بودن. برای همه هم تعریف میکنن ...

از حرفت خیلی ناراحت شدم که قضاوتم کردی وقتی شرایط هیچیمو نمیدونی

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا که نمیری. بچه ت هم میشه مثل خودت و به الگوی تو اشتباهاتتو تکرار میکنه. هیچ کجا جهنم تر از خونه ...

اتفاقا نمی‌خوام بچمم ببرم می‌خوام خودم تنها برم فقط بایدهمه چی رو جور کنم چون خونه پدرم تعنه ها و گریه زاری وبدبختیام بیشتره

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
2731
عزیزم مطمنئی بچت تو تنش و درگیری بزرگ بشه خیلی بهتره تا اینکه پیش یکیتون باشه ولی دعوا نباشه آرامش ب ...

می‌خوام بزارمش و برم 😭

اسی پدرومادرت چی؟ میتونی بری پیش شون؟ اصولی حل کن مشگلت رو. بهترین کار اول گرفتن تعهده برای اینکه دیگه دست روت بلند نکنه حالا برا اولین بار با حضور بزرگترها نوشتن تعهد وامضا  کردن در حضور همون بزرگترها ودوم قول رفتن با هم پیش مشاور. رفتن پیش مشاور خوب. مشاور خوب نه هر مشاوری برای حل مشگلات بین تون. کنترل عصبانیت وخشمش. انشالله که درست میشه زندگی تون. درست میشه مطمئن باش ولی مهمه که زود به خود بیاد تا آسیب بیشتری به جسم وروح وروانت نزده والا بعد ده پونزده سال اگر واقعا دوستت داشته باشه دیوونت میشه تو هم همین طور. تو کلاس های مهارتهای زندگی و.. تو فرهنگسراها برای خانمها رایگان برگزار میشه شرکت کن خیلی موثره خیلی خیلی

🌼اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم 🌷
از حرفت خیلی ناراحت شدم که قضاوتم کردی وقتی شرایط هیچیمو نمیدونی

اشکال نداره عزیزم. قضاوت نکردم. گفتم که ببینی از بیرون چجوری به نظر میای بلکه یه تکونی به خودت بدی. من نمیتونم بگم اخی طفلی گناه داری و .... و چیزایی که دوست داری بشنوی. 

سوژه قربانی عزیزم. بعضی از زن ها لذت میبرن از در جایگاه قربونی و مظلوم بودن. برای همه هم تعریف میکنن ...

بله همینطوره عزیزم 

واقعاً من به شخصه درک نمیکنم که چطور ممکنه این حجم حقارت را تحمل کنی اما همچنان مستحکم بپای این زندگی بمونی 

حتی فرزندان حاصل از این والدین هم در امنیت و آرامش نیستند تا زمانی که این زندگی پابرجاست 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
دلیل منطقی شما  برای موندن در این زندگی چی هست ؟! جایی امضا زدین برای تن دادن به این حقارت و ب ...

می‌خوام بچمو بزارم و برم 😭 مهرماه که رفت مدرسه میرم چون باشه نمیتونم ازش دل بکنم کاش میمردم و از بچم دور نمی‌شدم 😭😭

من یاد ملی و راههای نرفته اش....💔

😭آخ دلم داره میترکه

بله همینطوره عزیزم  واقعاً من به شخصه درک نمیکنم که چطور ممکنه این حجم حقارت را تحمل کنی اما ه ...

این یه الگوعه عزیزم. زنان زیادی هم این الگو رو دارن. همینا که اینجا مینویسن شوهرم با ارایشم و لباسم گیر میده شوهرم نمیذاره برم بیرون. کیس شدیدش هم همین استارتر. ریشه در کودکی داره و بچه هاشونم مثل خودشون میشن اغلب. مگه اینکه به خودشون بیان و برن تراپی 

کتکاشم باراولش نیست سرمو یه بار دیگه شکونده کمربند روم بلند کرده جوری زده گوشت بارون کنده شد لیوان پ ...

رفتی پزشک قانونی و شکایت کنی؟

من تاریخ آن شبی را که از عمق وجود گریستم دقیق به خاطر سپرده ام نه برای آن شب بلکه برای آن صبح برای آدم دیگری که روز بعد به آن تبدیل شده بودم...
2706