2733
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512531 بازدید | 68299 پست
نوش جوووووونت ولی امیدوارم گوشت به تنت نشه😂 منم این چن روز هی میخورم رژیم بی رژیم منم دعوا کن😐

چرااااا؟نخور بابا .یکشنبه ی افتضاحی خواهیم داشت.

خدا به دادمون برسه🤤😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آفرین عالیه  انشالله  تو خیلی با اراده ای تا اینجا هم عالی بودی بقیه شم مطمئنم به خوبی ا ...

مرسی فدات شم انشالله که بتونم ❤❤❤😍😍😍

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 
2738
سلام اینم گزارش من که قول داده بودم از امروز بگم صبحانه: پسته و شیره ی انگور  ناهار :خورشت قی ...

والا من ک امروز فست فود خوردم😑😑😑😑

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
سلام من یکم ناپرهیزی کردم فست فوت خودم پز خوردم ولی از کالریم بالا نزدم مستحق دعوام ولی دعوام نکنین ...

سلام یه دفعه اشکال نداره 😂

تو فست فود خوردی من سنتی 😫‌

صبحانه نیمرو با سنگک 😋

نهار اش ترخینه 😋😝 

شام نخوردم 😫 اش زیاد خورده بودم 

میان وعده چای ،پرتقال،نارنگی 

اینم گزارش من 😖

دخترا بیاین گزارش بدین  یه سریاتون اصلا جوابم نمیدین خو بگین واسه گزارشا تگتون نکنیم 

@آلاهیدا    

@بهاربانووو2    

@yalda818    

@mary2772    

@mahdiye_bano    ‍ 

سلام من یکم ناپرهیزی کردم فست فوت خودم پز خوردم ولی از کالریم بالا نزدم مستحق دعوام ولی دعوام نکنین ...

منم فست فود خوردم( ساندویچ بندری)😑😑😑 ینی فردا بیشتر ورزش کنم یا کالری فست بگیرم یا چیکار کنم این جبران بشع؟

@بامدادخمار    

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
سلام عزیزم مرسی ک جواب دادی منم از همه جا چاق میشم ممنون ک تجربتو در میون گذاشتی😍😍 رژیمی_نمونه ...

فدات گلم🤩🤩🤩

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
میناااااااااااااااااااااااای عزیزم عاشقتمممممممم 😘😘😘😘😘قربون مهربونیات بشم💕💕💕💕💕💕💕💗💓💓💓 ...

فدای تو‌من ‌ بشمممممممم🥰🥰🥰🥰🥰☺️☺️☺️☺️☺️☺️دوست همیشگی و خوبممممم

دلم واسه اون موقع تاپیک خیلی تنگ☹☹☹☹

همه نیستن

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
عزیزم سلام خسته نباشی بهت گفته بودم اخطار نزنی قرنطینه ام بیرون خودمو وزن میکردم

خدا بدنده عزیزم انشالله خوب بشی.باشه برات علامت میزنم 

@سمیه1396 ‍  اومدی اونجا ؟  @آسنات99     زهرا جون بیا اون سایته ...

سلام عشقم خوبی..کجا؟؟؟کدوم سایت

2706