2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512494 بازدید | 68299 پست
ب خدا خیلی رعایت میکنم..خونه رو با اسفند ضدعفونی میکنم بچه ها خداروشکر نگرفتن اره جو خیلی خوبه..بلغ ...

سلام‌مینا جان .. خوبی؟! چه خبر 

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
اهان پس من ۶تا میخوردم ولی کالریم بیشتر نمیشد باید کمتر بخورم 

بله گلم، کمترش‌کن.. سعی‌کن یه وعده در روزت بدون نون باشه... و غذات  را با سبزیجات بخوری...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الحق که این پروفایل برازنده ته.یه ابهتی داره که نگو🥰🥰🥰🥰😍😍😍

😂😂😅😘😘 قربونت خودمم اینو دوست 

اگه باز نیان بگن فکر کردی کی هستی فکر کردی شبیه پروفایلتی 😆😆

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2728
سمیه زیرش سفت شده روش نه😥😥

دمای یخچالت مناسب نیست.. خوب سرد نشده... سلفون کشیدی؟!!

اونا ك پولي بعدشم من ي بار دانلود كردم ي برنامه ورزشي رو ميخواستم تمرينات اينتروال رو دان كنم😒

حالا تو بیا منه بخور 😒😂😂😂  

اپ استور داره پولی نیست سمیه گذاشت برات دا 🔫

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2738
وقت ندارم دیگه سمیه همه رو میریزم دور😬😬

شانس اخرت را امتحان کن، ۱۵ مین بزار داخل فریز..(زیرش یه بشقاب باشه) بعدش بیار داخل یخچال... بعد از نیم ساعت، ببین چطور میشه

سلام ب همه دوستان گلم❤❤❤❤❤

بچه ها ببخشید ک تک تک ریپ نزدم..از همتون تشکر میکنم ک جویای حالم بودین

خدا نصیب گرگ بیابون نکنه..خیلی سخته خدایی

درد بدن و تب تموم شده..فقط مونده حس بویایی و چشایی ک کل زندگی رو ازم گرفته

❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌

بچه های گروه قرمز ک وزن ندادن اخطار میگیرن  و اونایی ک بعد دو تا اخطار همچنان اعلام‌وزن نکردن متاسفانه حذف میشن

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤

بچه هایی ک بعد از دوبار اخطار..سونین بار هم وزن اعلام نکردن و حذف میشن متاسفانه👇👇👇👇👇

@najmeh1373

@panda8474    

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
2706