2737
2739
عنوان

چرا ناراحت میشید میگید ما نمیریم مجلسی که بچه رو دعوت نکرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1076 بازدید | 95 پست
عزیزم کلاس گذاشتن نیس بخدا واقعا فیلم رو خراب میکنن مخصوصا مجالس ما ک شاباش خیلی رو سر عروس و داماد ...

ببخشید ولی خندم گرفت 😂😂 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خدایی جای خنده ام داره  جالبیش اینه هیچکشم تلاش نمی‌کرد جداشون کنه آخر مامانم رف گرفتشون😂😐🤦 ...

مادراشون چقدر بیخیال بودن حرصم گرفت

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2728

تا حالا نشده بدون بچه دعوت کنن 

شاید یک بار یا دوبار

ولی مامان و بابام رفتن 

خب خیلیا هزینه اش براشون مسئله اس نمیشه ایرادی گرفت 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

خب فامیلای دور اکثرا سن بالا ها رو بخاطر بزرگتر بودنشون دعوت میگنن اونا هم چون سنشون بالاس بچه هاشون بزرگه ولی نزدیکا اکثرا با خانواده اس 

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
2738

بدم میاد از اون فامیل های نزدیک که بچه ها رو جز خانواده حساب نمیکنند که تو شادی ها با پدر و مادرشون شریک باشن 

پدرم مادرهای الانم صرفا راحت باشن و هزینه لباس مجزا به فرزندانشان نخرن 

فقط پشت سر گلایه میکنن اما از ته دل راضین برن 

زن عمو من برای عروسی دخترش دختر منو دعوت نکرده مگه داریم مگه میشه من بچه نه ساله رو کجا بزارم

دقیقا نمیفهم چرا انقدر ناراحت میشن خب باید درک کنن اون شب بهترین شب عروس وداماد هست  باید بی نقص باشه  وبدون بچه دعوت میکنن. واقعا هم حق دارن 

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.
ما بچه ها فقط صمیمی نزدیک باشه میریم مثلا هیچ وقتوعرشی دختر عمه شوهر خاله بابام نمیریم

تو وقت شوهرته

خودت رو بچه میبینی؟

تو نری عروسی پیرمرد و پیرزنا برن؟

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡

دلیل و باعث دعوت نکردن بچه ها، مادرایی هستن که بچه هاشونو ول میدن وسط سالن و اصلا براشون مهم نیست ممکنه چه خرابکاری بکنن!  وگرنه که بچه ها با اون لباسای قشنگ و گوگولیشون، زیبایی مجالسن 😍

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
درسته میگن بزرگ بشن آروم میشن؟ 😅

خیلی خیلیییی اروم میشن تز نوجونیش دیگه اروم شد

ایراندختم،همواره دست در دست رنج و سختی و سردرگمی.... بدتراز رنج و سختی بود سردرگمی ‌....ک الحمدلله ب آرامش رسیدم، راه های زیادی رو رفتم راههای بعضا خطرناک با خیلیا همنشین شدم و عمرم رو باختم بد بودم بدحجابو بی دین بودم ، ب خودم میگفتم امروزی و روشن فکر!....اما انگار یکی نگرانم بود انگار یکی برام دعا میکرد توی خلوت خودش  ...... انگار معجزه شد از سرگردانی نجات پیدا کردم و برگشتم ب آغوش امن خالق دیگه دلم نمیخواد روشن فکر باشم تو تایپکهای من از زندگیم میخونی از گذشته و حال و آرزوهای آینده ام از مباحث مذهبی ک دوستشون دارم از آقای غریبم از امام زمانم پس اگر حوصله اش رو نداری نیا و نخون و توهین نکن چون جوابت رو نمیدم و سختت میشه در ضمن هیچ دوستندارم آقایی توی تایپکهام حضور داشته باشه یا در خواست دوستی بده پس ورود اقایان ممنوع
خیلی خیلیییی اروم میشن تز نوجونیش دیگه اروم شد

خداروشکر❤️

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
2706