2733
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512507 بازدید | 68299 پست
سلام به روی ماااااهت عزیزدلم  همین که افزایش نداشتی خودش عالیه  بله خوشگل من به خاطر ندا ...

من الان ک وزنم ۶۹واست چ قدر باید کالری بسوزونم در روز غیر روزهای فست میشه برام حساب کنین بگین؟

یا باید مث قبل تا۱۳۰۰ بسوزونم؟

آفرینننن دختمله خوشگلم روقولت حساب میکنم حتماً میتونی😘😍💪💪💪

قربونت برم مرسی ک انگیزه میدی💙

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه گلم چرا ناراحت،قسمت نبوده😊😊😊 حتما مرررررسی❤❤❤

ببخشید عزیزم فضولی میکنما

دوس داشتی جواب بده

مشکل خاصی داری؟

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!
2731
کلا دخترمون تو باغ نیست .....بذار بره خونشون راحتتره بوخودا😕😕😕😕 والا فک کن تازه میپرسه لیلی زن ...

واقعا ادب حرف زدن ندارید متاسفم براتون من با شما صحبت نکردم طرف حرف من الهه جون بود نه شما

💚گروه سبز💚    #گروه سبز  وزن شروع ۷۷ وزن ایده ال ۶۸ هدف اول ۷۲ 😊قد ۱۶۵.وزن تاریخ ۹۹/۲/۷ ۷۵.۵_۲/۱۴  ۷۴.۵     وزن  ۷۳.۵ وزن ۳/۲۶   ۷۲.۶۰۰ 😍_هدف اول    ۷۲🤩🤩👍-هدف دوم   ۷۰🤩🤩👍-۵/۱۶  وزن  ۶۹/۸۰۰   🤩وزن ۶۷/۸۰۰  به هدفم رسیدم 🥰🥳🥳🥳م  تاریخ شروع رژیم ۹۹/۰۱/
خدا دردی که داده با صبری که داده یکسان نیست 😔 به حق فاطمه زهرا که هیچکس داغ عزیز نبینه و داغ اولاد ...

سلام عزیزم تسلیت ميگم باز هم

خیلی کم میای اینجا

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
2740

صبحانه:در حال خروپف

ناهار:نصف لیوان حلیم +یک سیب زرد

میانوعده:۱۵ سنجد+۵ رطب+نارنگی و انار 

شام:۱۰ ق عدسی کم چرب+۱۰ ق ماست کم چرب+یک لیوان دوغ+۱۰عدد الو بخارا(خوبه؟)

یکم بعد یک و نیم لیوان شیر کم چرب +دو ق چای خوری عسل

@شب_بیدارم    

@آینازخانوووووووووم    

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁
من الان ک وزنم ۶۹واست چ قدر باید کالری بسوزونم در روز غیر روزهای فست میشه برام حساب کنین بگین؟ یا ب ...

وای از اون روز ب فکرتم

چیکار تونستی بکنی😢😢😥😥ب روی شوهرت اوردی یا نه؟!اصن چی دیدی دقیق

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁
اصلا حالو حوصله ندارم.همش یاد پنج شنبه میوفتم ک مچ شوهرمو از پشت پنجره گرفتم یاد خیانتش!داغونم حس می ...

چطور از پشت پنجره مچش رو گرفتی عزیزم 🤕

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
سلام فندق جونم روز قشنگت بخیر سرگروه نمونه مرسی که اینقدر سریع لیست وزن هامونو میزاری   &nbs ...

سلام عزیزدلم روز قشنگ خودتم بخیر😍✨✨

خواهش میکنم🌻

وزن الانت 71/900 درسته؟  از اول رژیم تا الان از کالریت کم کردی؟

کالری شمار من کرفسه 43 گرم شلغم میشه 9 تا....آره درسته شلغم چی داره آخه ک کالری بالایی داشته باشه کاش همشون مثل شلغم باشن😁😁

به حکمتش دل بسپار 🌿
ببخشید عزیزم فضولی میکنما دوس داشتی جواب بده مشکل خاصی داری؟

راحت باش عزیزم

من تنبلی تخمدان دارم...پریودام منظمه فقط بعضی وقتا یکم عقب بندازم اما هر ماه میشم

2 سال زیر نظر دکتر ک بودم دارو ک میداد و من روز 12 یا 13 پری ک میرفتم سونو فولیکولام رشد نمیکردن...مثلا با وجود قرص و آمپول سایزشون میرسید به 12یا 13 میلی،،،دکتر هم میگفت کوچیکن و دیگه آمپول آزادسازی نمیزد...هر چی بیشتر دارو میخوردم انگاری تخمدونام بیشتر سرد میشدن و فولیکولام سایزشون کمتر میشد....منم الان یه چند ماهی هست دیگه دکتر و دارو رو کنار گذاشتم....تا اینکه ماه قبل پریودیم 10 روز عقب انداخت فکر کردم باردارم، رفتم دکتر آمپوب زدم پری شدم و مدارکمم ک نگا کرد گفت دارو روت جواب نمیده نامه نوشت برم مرکز ناباروری.....خلاصه داستان شوهرمم بشدت مخالف استفاده دوباره دارو از طرف منه...میگه توکل کن بخدا و ما روش طبیعی خودمون رو پیش میریم اما حرف دکتر و دارو رو نزن....

ببخشید حرفهام طولانی شد😅

به حکمتش دل بسپار 🌿
2706