2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512606 بازدید | 68299 پست
من این هفته اصلااااا ورزش نداشتم، سرم شلوغ بود به خاطر‌جشن تولد... 😅 به خاطر همینم وزن نکردم.. ...

دوستای عزیز یه سوال دارم

من اردیبهشت ماه جراحی داشتم و کیسه صفرام رو درآوردم. جای ۳تا برش کوچولوی یک سانتی رو شکممه و بخیه‌هاشم ترمیم شدن. به نظرتون میشه حلقه زدن رو شروع کنم؟ قبل از عمل هر روز نیم ساعت حلقه میزدم.

@سمیه1396‍ 

هزااااار دفعه ویرایش کردم که بتونم تگ کنم ولی نمیشه

💚💚💚 عضو گروه سبز، وزن الان ۵۶/۵، وزن هدف ۵۳ 💪🎯 قد۱۶۰
عالیه بانو دستت طلا شوهرت۲۸سالشه؟ خودت چندی؟ 

مرسی‌گلم💝

اره عزیزم ۲۸ شده..

خودم دی ماه میشم ۲۷

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم میخوام باشم بایدالان چکارکنم دقیقا؟؟؟؟

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️
2742
ای جوووون دلم عشق من مرسی از تو از تمام کله نارنجی های با عشق خوودم🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡😍😍😍😍😍🥰 ...

سلام سرگروه جون 

دیروز نت نداشتم عزیزم شرمنده انشاا.. اخطار نگرفته باشم اما وزنم گرفتم 

وزن فعلی ۷۴

وزن هدف اول ۷۰

شماها خیلی جالبید بقرآن😉😉😉 وقتی زور میگن ک فلان چیز مثلا گزارش اجباری شکوه شکایت میکنید ک ما وقت ...

من از فروردین تو گروه بودم و همیشه گزارش دادم هیچوقتم شکوه و شکایتی نکردم چون به نفعمون بوده.من به شما جسارت نکردم که سرگروهم عوض بشه گفتم شاید فقط گروه سبز گزارش روزانه نداره و بقیه گروها دارن فقط سوال پرسیدم دلیلی برا ناراحت شدن شما نیست.احساس نمیکنید طرز صحبتتون نادرسته؟ما باهم دعوا نداریم مشکلیم باهم نداریم 

💚گروه سبز💚    #گروه سبز  وزن شروع ۷۷ وزن ایده ال ۶۸ هدف اول ۷۲ 😊قد ۱۶۵.وزن تاریخ ۹۹/۲/۷ ۷۵.۵_۲/۱۴  ۷۴.۵     وزن  ۷۳.۵ وزن ۳/۲۶   ۷۲.۶۰۰ 😍_هدف اول    ۷۲🤩🤩👍-هدف دوم   ۷۰🤩🤩👍-۵/۱۶  وزن  ۶۹/۸۰۰   🤩وزن ۶۷/۸۰۰  به هدفم رسیدم 🥰🥳🥳🥳م  تاریخ شروع رژیم ۹۹/۰۱/
2740
دوستای عزیز یه سوال دارم من اردیبهشت ماه جراحی داشتم و کیسه صفرام رو درآوردم. جای ۳تا برش کوچولوی ی ...

گلم  بعد از ۶ ماه میشه شروع کنی به ورزش های سبک.. چون شاید از ظاهر خوب شده باشه و داخلی  زمان بیشتری میگیره...مخصوصا ورزش‌ خلقه که مستقیم روی شکم فشار و ضربه میاره...به نظرم از ۵ دقیقه شروع کن ببین اگه خوب بودی، ادامه بده روزی ۵ دقیقه... بعدیه مدت میتونی زمانش را بیشتر کنی...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
گلم  بعد از ۶ ماه میشه شروع کنی به ورزش های سبک.. چون شاید از ظاهر خوب شده باشه و داخلی &n ...

ممنون سمیه جان 💐💐💐

همین کار که گفتی رو انجام میدم حتماً

💚💚💚 عضو گروه سبز، وزن الان ۵۶/۵، وزن هدف ۵۳ 💪🎯 قد۱۶۰
خوبه گلم چرا ناراحنی؟؟؟؟؟احسنت بهت👏👏👏👏👏

مرسی عزیزم ولی من هرهفته 1 کیلو کم میکردم این هفته و هفته قبل اصلا رعایت نکردم😔😔

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
بمیرم برات عزیزم خیلی ناراحتت شدیم هممون عزیزم خدا صبرت بده😔😔😔 میگذره خواهر میکذره

خدا دردی که داده با صبری که داده یکسان نیست 😔 به حق فاطمه زهرا که هیچکس داغ عزیز نبینه و داغ اولاد نبینه 😔

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
سلام ب روی ماهت قشنگم😍🐥🐥 تبریک من به تو✨✨✨💛💛💛💛💛 آفرین دلبندم دمت گرم....کاهشت مبارک💪🏻❤❤🐥 ...

سلام فندق جونم روز قشنگت بخیر سرگروه نمونه مرسی که اینقدر سریع لیست وزن هامونو میزاری        ، عزیزم من یکم گیج شدم میشه با توجه به وزن فعلی من بهم بگی روزانه چند کالری باید مصرف کنم ؟ و اینکه کالری شلغم پخته چقدر کمه ۴۳ گرم که میشه ۷ شلغم متوسط فقط ۵ کاری داره   درسته یا کالری شمار من اشتباه زده ؟ 

سلام به روی ماااااهت عزیزدلم  همین که افزایش نداشتی خودش عالیه  بله خوشگل من به خاطر ندا ...

اصلا حالو حوصله ندارم.همش یاد پنج شنبه میوفتم ک مچ شوهرمو از پشت پنجره گرفتم یاد خیانتش!داغونم حس میکنم خوار شدم.من براش هیچی کم نذاشتم هیچی

2706