2733
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512606 بازدید | 68299 پست
@شب_بیدارم       سلام عزیزم مثل اینکه به اشتباه تو تایپیک وزن، وزن فعلی من ۷۱ ...

مشکلی نداره عزیزم برای هفته ی آینده اعلام‌وزن کردی همون موقع بگو‌اصلاحش میکنم 

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
@شب_بیدارم       سلام عشقمممم صبح ۸ رفتم پیادروی تا ده ۲ کیلومتر تند دویدم ب ...

ای جاااانم ورزشکار خوووودمی 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام سرگروه جون  دیروز نت نداشتم عزیزم شرمنده انشاا.. اخطار نگرفته باشم اما وزنم گرفتم  ...

سلام عشقم 

متاسفانه اخطار گرفتی ولی من ثبتش نکردم میدونستم منظمی 

تکرار نشه اخطارت رو‌کلاذبرمیدارم😍😍😍🧡🧡🧡🧡

خدا دردی که داده با صبری که داده یکسان نیست 😔 به حق فاطمه زهرا که هیچکس داغ عزیز نبینه و داغ اولاد ...

میفهممت عزیزم از ته قلبم برات ناراحتم ایشالا نور به قبرشون بباره و خدا حال دلت رو آروم کنه عزیزجانم

2742
وای از اون روز ب فکرتم چیکار تونستی بکنی😢😢😥😥ب روی شوهرت اوردی یا نه؟!اصن چی دیدی دقیق

ب روش اوردم کلی گریه کردم هنوزم بعد چند روز دستو پام میلرزه ازون چ دیدم ازم معذرت خواهی نمیکرد دست پیشو گرفت پس نیوفته.دیدمش از ماشین پیاده شد در حالی ک سیگار میکشید ک اصن سیگاری نبود و خانمه هم بادخنده از جلو ماشین پیاده شد و تا دید پشت پنجرم در رف

من الان ک وزنم ۶۹واست چ قدر باید کالری بسوزونم در روز غیر روزهای فست میشه برام حساب کنین بگین؟ یا ب ...

اره عزیزم هر پنج کیلو که‌کم شدی ۱۰۰تا از کالریت کم کن

الان میشه ۱۲۸۰ 

پس همون ۱۳۰۰ رو ببند تا به وقتش

صبحانه:در حال خروپف ناهار:نصف لیوان حلیم +یک سیب زرد میانوعده:۱۵ سنجد+۵ رطب+نارنگی و انار  ...

برنامه عالییی👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 افرین بسیار رژیمی 

🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🥰🥰🥰🥰🥰🧡🧡🧡فقط من تورو کشتمت اینبار صبحانه نخوری 

ساعت بزار بیدار شو یه چی سبک بخور بخواب ولی حتماااااا بخور

2740
سلام قشنگم چیشده دخترم؟😟😟😟😟😟

ب روش اوردم کلی گریه کردم هنوزم بعد چند روز دستو پام میلرزه ازون چ دیدم ازم معذرت خواهی نمیکرد دست پیشو گرفت پس نیوفته.دیدمش از ماشین پیاده شد در حالی ک سیگار میکشید ک اصن سیگاری نبود و خانمه هم بادخنده از جلو ماشین پیاده شد و تا دید پشت پنجرم در در رفت.نمیدونستم باید چ کار کنم.دیگ عاجزم بیشتر ازین بخوام حرف بزنم داغونم.پشیمونم از هزدواجم.بچم چی میشه.😭😭سپردمش ب خدا و صاحب اسم بچم .منتظر یک آتو دیگم ک برم میدونم زود خودشو نشون میده

سلام سرگروه عزیزم @شب_بیدارم   عزیزم 😍 وزن هفته ی قبل           & ...

دختر خوشگلم دیگه هرگز تو تاپیک‌وزن کامنت نزار عسلم 

هفته ی اینده کنار اعلام‌وزنت گوشزد کن که تصیحش کنم مشکلی نداره🧡🧡

ب روش اوردم کلی گریه کردم هنوزم بعد چند روز دستو پام میلرزه ازون چ دیدم ازم معذرت خواهی نمیکرد دست پ ...

شوهرت رو با کسی دیدی؟

چطور حاشا میکنه؟....اول از هر چیزی آروم باش با ناراحتی و قلبی شکسته نمیتونی تصمیم درست رو بگیری...اول به الان فکر کن....سعی کن خودت رو آروم نگه داری هر چند خیلی سخته...

تو چرا از شوهرت مدام میپرسی وقتی بار اول با کمال پررویی حاشا کرده؟

چرا فقط تو ب بچت فکر میکنی؟....اول ب فکر آرامش خودت باش...مسوولیت این بچه با جفتتونه پس نقش پدر و مادر رو برا بچت ایفا نکن....بار زندگی باید ب دوش مرد باشه...چرا هم ظاهری هم عملی بار زندگی رو ب جون میخرین تا شوهر احساسراحتی بیشاز حد کنه و وظایفش رو فراموش کنه؟..... گلم خوب ب حرفام دقت کن من الان فقط میخوام بجای گریه کردن فقط با آرامش بشینی و این مشکل رو بررسی کنی

کسی ک گناهش رو با اینکه تو دیدی حاشا میکنه ب نظرت جسارت تکرارش رو نداره؟

به حکمتش دل بسپار 🌿
سلام خوبي  با خانومه اومده در خونتون كه چي بشه؟؟؟؟

صبحش گفته بودم میرم خونه مادرم و فک کرده حتما خونه نیستم ک با خانم اومده بود اونم زودتر هز همیشه از کار برگشته بود خونه در صورتی ک روزای دیگه خعیلی دیر میومد .هیچ وقت اهل این کارا نبود .شوهر من ب شدت ازین چیزا بدش میومد نمیدونم چش شد .دیگه برام مهم نیسش بره ب درک.

2706