2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512916 بازدید | 68299 پست
@شب_بیدارم     @بارانبانوو     @vianaasaliii     @مامان_2_گل_ ...

رژیمی_نمونه😍# 🧡🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
جا ندارم بخدا  اصلا از خواب بیدار میشم سیرم 😁

با غذای سالم پر کن کالریتو عزیزجان 

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم میشه بگی چجوری عکس بذارم  از اسکرین شات مانکن🤔🤔❤❤

سایت قاطیه عکس آپلود نمیشه برات توضیح بدم😩😩🧡🧡

2731
چشم😕

آتیشپاره 

استپ میشی🧡🧡

راستی عشقم ساندویچ بدون سسم نخوریم

چرا خوشگلم به نصفه بدون سس اشکالی نداره  تا ۲۵۰گرم ازاد داری البته یک روز در هفته🧡🧡

آتیشپاره  استپ میشی🧡🧡

سلام گلم خوب هستین؟؟؟من اندازه هامو فرستادم نمیدونم دیدین؟؟

💜💜💜💜💜عضو گروه مانکن های زیبا💜💜💜💜💜وزن اولیه ۸۹ 😒 وزن فعلی ۷۸ 🙁 وزن هدف ۶۵ 😍               💪🏻💪🏻💪🏻🌟ماااااا می توانییییممممممم🤗💪🏻💪🏻💪🏻                              🌈🤞🏻عضو گروه بنفش🦦🌈
بله ششمین روز بود فایده نداره معمولا من تا دوکیلو اضافه. وزن نشون میده

عزیزم باید وزن میکردی چون تا سه روز بعد موعد وزن کاذبه

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
@عروسترکم     سلام بی زحمت منم توگروه قرمز اضافه کنید

شرمنده عشقم لیستم پر شده❤🙏

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
2706