2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512500 بازدید | 68299 پست
سلام گلم خوبی؟دیشب چه کردی؟ من از امروز میخوام هر طوری شده ورش کنم تا دیروز فقط پیاده روی بود

منم دیشب صبحانه و ناهار وشام ک خوردم کلا بیستا بیشتر کالری مصرفیم خوردم. ورزشم چهل و پنج دقیقه پیاده روی کردم. دویستا طناب زدم و ورزش قدرتی انجام دادم. کالری شمارمم کرفس بود. پاکش کردم مانکن و نصب کردم. از گوگل پلی ورزشای قدرتی کاهش وزن دانلود کن و انجام بده عالیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
شماره بندی صفحه هااااام تو حلقم😁😁😁😁 سمیه ولی سعی کردم همه زیر هم و مرتب باشه شوهرم میگفت هر وقت ...

عزیزم😂😂😂

ولی خدایشش خیلی مرتب و تمیز بود.. با شماره گذاری.. عالی بود👌

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
@سمیه1396     سلام صبحت بخیر گلم🌻 من لیستمو وارد کردم

سلام گلم.. 

صبح شما هم بخیر مرسی...🙏😘

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2706