2737
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512559 بازدید | 68299 پست
فعلا  تاپیک ورزش هنوز تکمیل نشده... https://www.ninisite.com/discussion/topic/5064276/تاپی ...

ای وای من اینستا ندارم برام باز نمیشه بیشترش 😔

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
ای وای من اینستا ندارم برام باز نمیشه بیشترش 😔

به استار میگم از این به بعد لینک گوگلی بده😉

ولی صفحهی اولش بدون اینستا باز میشه هااا

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
فدای تو مهربون😍

گلم یه چک‌کن،، صفحه ی اولش بدون اینستا باز میشه

منم ندارم.. ولی باز شد

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام عزیزم منم گروه نارنجیم دنبال  یک رقیب سر سخت میگردم .حاضری باهم رقابت کنیم

سلام عزیزم... من و جیران و آذر داریم رقابت میکنیم شما هم میشیم چهار نفر عالیه😍😍😍

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍

@عروسترکم    

صبحونه ۳ تا سفیده تخم مرغ.+۲ کف دست لواش.یه قاشق شیره 

ناهار ۱۵ قاشق خوراک لوبیا+یه تیکه گوشت قرمز+یه کف دست سنگکک

میان وعده ۲۰ عدد پسته با ۲۰ تا مویز و ۲۰ تا بادوم درختی و ۵ تا انجیر خشک و یه دونه نارنگی و یدونه خرما 

تا اینجا شد۱۳۸۶

شامم با میوه و سالاد پر میکنم 

ورزش نیم ساعت پیاده روی و نیم ساعتم ورزش قدرتی

تاپیک بامداد خمار عضو گروه آبی 💙 وزن اولیه ۷۵😑قد۱۶۰☺وزن هدف اولیه ۷۰😚هدف آخر۶۶😉(من با چاش پاییزی از ۹۰ کیلوبه ۷۵ رسیدم)
چطور میشه تو پنج روز سه کیلو کاهش دارن😐اشتباه نیست اینجوری؟

وزن اولیه پراز اب و‌چایی و غذا بوده همون روز اول یک کیلو وخورده ای رفته و اینکه شاید متابلیسم بدنشون بالاست

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
خسته نیاشی صدف خانم عشقم راس ۳ وزنتو بده از هفته دیگه  افرین کاهش داشتی استپ نبودی👌🏻👌🏻🧡🧡 ...

مرسی عزیزم... هفته دیگه صبح اعلام می‌کنم... امروز چون خونه نبودن نشد.... تازه نازنین جان من صبحانه و نهار هم خورده بودم بعد که اومدم خونه رفتم روی ترازو🤕🤕🤕

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
2706