2726
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512442 بازدید | 68299 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثل لباس ولوازم برقی خوشکاررر😂😂😂

😂😂😂😂👌👌👌👌👌

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2728
سلام سمیه،باشع 😘

سلام گلم🌸❤️

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام عزیزم خوبی منم الان خودمو کشیدم ۵۰۰ گرم گم شدم دیگه رژیم شک نگرفتم گفتم ورزشم و تغییر میدم که د ...

سلام گلم😘آفرین💃💃💃باریکلا👏👏👏👏عالیههه کاهشت مبارکککک💛💚♥💜💙

@شب_بیدارم     سلام عزیزم خوبی ببخشید عزیزم ولی من سه روزه شکمم کار نکرده متاسفانه...ا ...

سلام عزیزم منم گروه نارنجیم دنبال  یک رقیب سر سخت میگردم .حاضری باهم رقابت کنیم

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
سلام قشنگم ب روی چشم😘😘🍂🍁🍁

سلام عزیزم ببخشید مهمون داشتم نتونستم تاپیک بیام تازه رفتن  فقط 300گرم کاهش داشتم

وزن شروع    وزن هفته قبل   وزن الان    وزن هدف 

80                   55/500    55/200        52    

😍😍😍 خواستن توانسته 😍😍😍        😍ممنونم از تا پیک بامداد خمار (الهه جون و بچه های خوب تاپیک ) عاشقتمونم😍             😀 تاریخ شروع رژیم آذر98😀                      وزن اولیه 80 😯 وزن فعلی53/800😀          وزن هدف 52😍    من میتوانم 💪💪
اره گلم میدونم.یذره میریزم.اخه من کلاهمیشه خاکشیروالو...دم میکنم هفته ای دوبارمیخورم.ژنتیکی شکمم خوش ...

حالا که بحث خوشکاری به میان آمد،😂😂😂یه چیز میگم یعنی واقعیته،عاقا من هر بار کمی پرخوری کنم یا زیاده روی داشته باشم ،روم به دیوار🤕اسهال میشم،  باور کنین ،همچین چیزی میشه؟!

@بامدادخمار        

@سمیه1396        

2706