2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512731 بازدید | 68299 پست
منکه هیچکی نیس پامو بگیره خودم پامو میدم زیر پایه مبل یا زیر اهن تخت 😂😂

منم نمیگیره همش از زیر کار در میره همش میگه فلاتر بزنی بهتره ها😁😁😁😁

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
 نه دیگه همون جند روز اول را رفتم.. دیدم ، از من ، اون بیشتر خسته میشه...😂 دیگه به حاش شنا ...

خیلی باحال میرفتی دلم برای شوهرت سوخت واقعا باید جور تورم میکشیده😂😂😂😂😂

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 
بچه ها فردا مادرشوهرم دعوتمون کرده نهار به صرف کله پاچه میخواستم ببینم ی کف دست فقط پاچه چقدر کالری ...

عزیزم من یه فایل از دکتر کرمانی دیدم میگفت یه کاسه کله پاچه از هر قسمتش خواستید بخورید فقط اگر روغن روش رو کاملا بگیرید کلی از کالری اون کم میشه،میگفت حتما حتما روغن روش رو کامل بگیرید،

🌈به نام خدای رنگین کمان 🌈
خیلی هم عالی.  میشه بگید ورزش های الاهه جان میزارن کجان خیلی دنبال گشتم پیدا نکردم

فعلا  تاپیک ورزش هنوز تکمیل نشده...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5064276/تاپیک-ورزش-چالش-بامدادخمار 

ولی این مال تاپیک قبل هست، اگه دوست داشتی، ببین داخلش را

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3578169/تاپیک-ورزش-بامداد-خمار

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

گزارش امروز

صبحانه دو عدد زده تخم مرغ‌آبپز+۳۰ گرم لواش

ناهار ۷ قاشق دمی گوجه+دو تکه ته دیگ برنج

شام عدسی ۱۰ قاشق 

میان وعده ۲ عدد بیسکوییت+۲ عدد هلو

یکم از کالریم مونده که تا آخر شب پرش میکنم. 

ورزش ۳ دقبقه پیاده روی سریع

۱۵ مین حلقه

@شب_بیدارم    

❤👬❤
 نه دیگه همون جند روز اول را رفتم.. دیدم ، از من ، اون بیشتر خسته میشه...😂 دیگه به حاش شنا ...

سلام خوبی باربی جون😍تاکی وقت دارم وزن بزارم😀74نفروزن دادن ماشاالله 😬یعنی40تااخطاربدم ددم وای🤕😱😱😱

منم دیگه رسما بی خیالش شدم حتی بهش فکرم نمیکنم این وسط فقط خودم آسیب دیدم وزنم دوباره برگشت

ببخیالی بهترین گزینش  با وجود بچه

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
منم برنامه ی غذاییم خیلی بده بچه کوچیک دارم اصلا نمیرسم مثلا تا الان ۵۱۵ تا کالری مصرفی بوده باید ۱۴ ...

اخر شب شیر وو خرما بخور

میوه چند واحد الان بخور 

لواشک

پسته

گردو

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
الهی بمییییرم خدابیامرزه عزیزم  ناراحت شدم. اما خستگی این هفتت در اومد من راضیم ازت با این غم ...

عزیزم خدانکنه فدای مهربونیت به امید اینکه به وزن ایده الم برسم

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 
2706