2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512731 بازدید | 68299 پست
به امید روزی ک منم برم تو هفتاد🥺

شک نکن 👌👌👌💪💪💪

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام چه گروه خوبی منم خیلی دوست دارم وزن کم کنم. راهنماییم میکنید من ۷۰ کیلو وزن دارم.اینکه باهم وزن ...

سلام گلم

امضای استاتر را بخون🌸

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام به همگی صبحتون بخیر و شادی و سلام مخصوص به همه بچه های پرتلاش گروه قرمز😍 سرگروه جان @عروستر ...

ماشاالله خیییلی خوووب کم کرررردی تبریک میگم بهت وزن جدیدتو😍

من وزن شروعم ۱۰۲ بود الان روی وزنه وزنم ۱۰۰ه ولی خب وزنم دیجیتالی نیس ازین قدیمیاس یکم بالا و پایین داره واسه همین وزنمو ۱۰۰.۵ گفتم

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
سلام گللللل من😘۹۹روانگیسی بزن😍باریکلااا عالیییییی بودی👏👏👏👏👏کاهشت مبارککک💃💃💃دهه عوض کردی در ...

آخ آخ مثل اينكه اشتباه شد 

وزن اوليه (٩٩/٠٧/١).           وزن الان.           هدف

٥٨.٩٠٠.                              ٥٨.٩٠٠.                ٥٠

صد گرم هم كم نكردم 😞

گروه  سبز    👈وزن اوليه: ٦٨ 😓.🌻  هدف آخر بهار:۶۴ 🔒 🌻هدف آخر تابستان :۵۲ 🔒🌻  وزن هدف نهايي:٥٠🤩🔒🌻تاريخ شروع : ١٤٠١/٠٢/٢٤       💫💫هيچ كاري نشد نداره 💫💫.       وزن الان :😔٦٨.    
ناراحت نباش عزیزم از سه روز قبل تا سه روز اول پری وزن کاذبه و افزایشوزن طبیعیه بخاطر تجمع مایعات در ...

سلام عزیزم من ترازوم مشکل داشته الان درستش کردم

وزنم ۸۸ بوده امروز شدم ۸۷/۲۰۰

⚘⚘⚘⚘یا حسین⚘⚘⚘⚘
سلام عزیزدلم ممنون از لحاظ روحی خوبیم ولی از لحاظ جسمانی یه خورده ضعیف شدیم.پسرم که تا ۲ یا ۳ سال ب ...

عزیز دلم

انشالله که هم خودت هم پسرت زود زود خوب میشین😍😍

ممنون ماهم خوبیم

آره نازگل دیگه 1سالش شد دیروز🤗

سلام عزیزم خوبی؟ میای رقیب همدیگ بشیم و وزن کم کنیم منم رقیب ندارم😢😢

سلام عزیزم چند کیلویی 

بیا من رقیبت میشم

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
@شب_بیدارم     گزارش دیروزه عزیزم  شنبه 5.7.99 صبحونه 39گرم کیک یزدی  می ...

خوب بستی عزیزدلم👌🏻👌🏻🧡🧡🧡🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱