2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512531 بازدید | 68299 پست
اینم گزارش من از روز فست با ۵۰۰ @عروسترکم    

عشقم‌گزارش نیازی نیس...نوش جونت باریکلااااا👏👏👏

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
@آسنات99   وزن# وزن اولیه۱۰۸ وزن هفته قبل۹۸/۷۰۰ وزن این هفته۹۹ عزیزم این هفته کم که ن ...

عزیزم میدونی من خونه مادرشوهرم بهونه میکنم ک معدم درد میکنه بسمه مثلا اینقدر خوردم اینجوری امتحان کن

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون انشالله هفته بعد بیشتر کم میکنم این هفته اصلا نتونستم وزش کنم 

فدای سرت اصلا مهم نیست چون تلاشتو کردی و توی رعایت بودی این برام مهمه🧡🧡🧡💪🏻💪🏻💪🏻

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2731
وزنتو اعلام کن قشنگم مث فرمولش ک بقیه دادن من ندیدم قشنگم 

قد ۱۶۰

وزن اولیه از یک مهر ۶۰

وزن روز یک پری ۶۰/۵۰۰

وزن هدف ۵۵

گروه سبز....قد ۱۶۳  وزن اولیه۶۲.۱۰۰ وزن شرو۵ چالش ۶۰...وزن هدف ۵۵ .....کاهش اول۵۹.۳۰۰....کاهش دوم:۵۹.....کاهش سوم:۵۷.۴۰۰🤞🤞🤞🤞
@آسنات99     سلام عزیزم وزن اولیه ۶۷ کیلو،  بدون ورزش، رژیم رو از اول مهر شروع کردم ...

سلام نازنینم😘😘باریکلاااعالیههه باورزش چی میشهههه😍😍کاهشت مبارک وپایدار👏👏👏👏💃💃💃💃💛💜💙♥💚

خیلیییممم که مرسی..... اونوقت صبح ناشتا آب ولرم و باآبلیمو و دارچین قاطی کنم یا اب خنک؟؟؟ و اینکه د ...

گلم بپرس، پرسیدن عیب نیس😉

بهترین اب: اب جوشیده ولرم شده تو‌دمای محیط هست😉

میتونی از قبل ، اب و با دارچین فرقی نداره(پودر یا چوب) را دم‌کنی و هر صبح بهش اب لیمو بزنی ‌‌بخوری..

یا اگه وقت و‌حوصله نداری.. همون اب را با پودر دارچین و لیمو‌قاطی کن و‌بخورش😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2740
@عروسترکم     مینا جونم‌ من یکشنبه ها تا عصر دسترسی به نت ندارم کلا  این هفته‌که پ ...

باشه عشقم❤❤

ای جونم معلمی😍😍موفق باشی گلم

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
سلام عزیزم😍من الان وزن کردم 71700 بودم هفته پیش ۷۲۵۵۰ بودم یعنی واقعا داره وزنم میاد پا ...

ای جااانم‌ بله که داره میاد پاییین افرین عزیزم‌ عاالی  بودی 💪🏻💪🏻💪🏻🧡🧡🧡🧡🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
بچه ها الان همه شما هایی که وزنتو گذاشتین توخونه ترازو دارین؟؟؟؟؟

اکثرا تو‌خونه داریم.. چون هر هفته باید وزن کنیم

بعضی ها هم که ندارن، میرم پایگاه بهداشت یا داروخونه😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

یه چیز بگم نمی دونم یهو چم شده رفتم تو فاز غم دارم اهنگ غمگین گوش میدم و داره می ریزه اون اشکام  

خواهر بزرگم چله های قرآنی میگیره ختم قرآن می گیره چله حدیث کسا،،،چله دعای معراج ،،چله زیارت عاشورا صد لعن و صد سلام کامل انجام میده هر کی می خواد شماره موبایلشو میدم تو واتساپ باهاش صحبت کنه
 اکثرا تو‌خونه داریم.. چون هر هفته باید وزن کنیم بعضی ها هم که ندارن، میرم پایگاه بهداشت یا ...

سلام سميه جان كالري دمنوش به را ميدونين نتونستم تو نت پيدا كنم

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2706