2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512616 بازدید | 68299 پست
سلام خوبين امروز رژيم چطور بود ؟؟من ١٣٦٠كالري مصرف كردم ورزشم سي وپنج دقيقه

سلام عزیزم من مشکل دارم با کالری هر چه میخورم نمیرسه الان باید 1660 باشم با اینکه تمام وعده ها و میان وعده هامو میخورم ولی باز الان 1170😑

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خوبين امروز رژيم چطور بود ؟؟من ١٣٦٠كالري مصرف كردم ورزشم سي وپنج دقيقه

وزرش امروز نداشتم چون پرم شروع شده دیشب

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
2731
يروز در ميون قرص زينك ميخورمو مولتي ويتامينه مينرال شامپوم ايپك بود سانسيلك زدم ريخت دوباره ايپك زد ...

وای شبیه الان. من بودید وهدفتون مثل خواسته من میشه بگید چقد زمان برد چه کارایی کردید موفق شدید🙏

@شب_بیدارم    بیا منو دعوا کن دو کفگیر لوبیا پلو اضافه بر کالری خوردم فردا هم خونه مادر شوهرمم بگو من چیکار کنم😭😭😭

گروه نارنجی وزن شروع چالش ۸۵🙁 وزن الان ۸۳🙂وزن هدف اول ۸۰💛وزن هدف دوم۷۵💛وزن هدف سوم ۷۰😃🤩🤩
2740
گزارش#   سلام صبحانه ..خواب بودم ناهار..شوید پلو ۲۰۰ گرم..مرغ ۱۰۰ گرم.سیر ترشی ۱۰ عدد ...

صبحانه: دو کف دست نون سنگک+۳تا قاشق املت

ناهار : آبگوشت نصف لیوان+۱نون لواش+۴تاقاشق سالاد شیرازی+۵تا چایی+ ۱لیوان نوشابه.  خیلی تشنه بودم

شام: ی کفگیر برنج ۱تکه گوشت+ی قاشق سیب زمینی سرخ کرده+۳تا قاشق ماست+۱عدد خرما 

۹۸۶ کاری مصرفی

۱۴۳۹کاری مجاز

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 
صبحانه: دو کف دست نون سنگک+۳تا قاشق املت ناهار : آبگوشت نصف لیوان+۱نون لواش+۴تاقاشق سالاد شیرازی+۵ت ...

نوشابه اخه؟؟؟؟؟؟

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
2706