2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512731 بازدید | 68299 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فردا فست میگیرین؟؟

نه كالريم رو منهاي دويست كردم صبح زود بايد پاشم با دوتا بچه سرو كله بزنم نميتونم

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2731
شربت زینک؟یاقرص؟شامپوت چیه گلم؟

يروز در ميون قرص زينك ميخورمو مولتي ويتامينه مينرال

شامپوم ايپك بود سانسيلك زدم ريخت دوباره ايپك زدم درست شد

ولي متاسفانه ايپك پيدا نميشه ديگه الان داو ميزنم راضي ام

🥀🌈

کل کالری ۱۱۰۰

کالری مجاز۱۳۰۰

واقعا جاندارم دیگه بخورم چون کاری برام پیش اومد از عصر نتونستم چیری بخورم تا الان ک شام خوردم

@آسنات99    

@اتنا72    

@farimah6432    

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
اگ دوس داری عزیزم من چک میکنم ....خیلی عالی بودی میخام چند هفته دیگه نبینمت گروه سبز هاااااا...شما ق ...

اخ اخ مربا جونم حالا حالا ها وره دلتم من سه ماهه بين ٧٠ تا ٧٢ ام هر هفته سميه ميگفت كم مونده بري طلايي تا ميام برم تثبيت ميرم تو ديگ

اينبار ديگه تصميم جدي گرفتم لغزش نكنم

🥀🌈