2737
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512517 بازدید | 68299 پست
عزیز من یه سوال دیگه از مشا دارم  در این اپلیکیشن کرفس من نمی توانم همه چیز های که خوردم بزنم ...

سعی کن حتما ترازو‌بخری که کالری دقیقت به دست بیاد....

و تا اون موقعی، لیوانی و یا قاشقی همه جیز را حساب کن..

مثلا چقدر از یه لیوان را شیرکاکائو‌خوردی!

اونایی را هم‌که نمیتونی بدون ترازو حساب کنی،  گوگل کن ...

بازم اینا تقریبی هستن اندازه ترازو دقیق در نمیاد!!!

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم از امروز شروع کردم فقط نمیدونم عضو کردین منو یا نه

عضوی عزیزدلم 

افرین خانم که شروع کردی ♥️♥️

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2728
وزن ۵۶ وزن هدف ۵۲ قد ۱۵۶ @مرباجونی    

باشه عزیزم خوش اومدی😘😘🍂🍂🍁

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
امضات و عکستم درست کنی عالی میشه  توی لیستی عزیزم❤️❤️❤️

چشم عزیزم ممنونم الان عوض‌میکنم 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
ن عزیزم فقط ورزش حتما داشته باش خوش فرم لاغر شی😍

چشم خوشگل خانم.من عاشق حلقه زدنم.به نظرت فقط حلقه اولش بزنم خوبه

صعود به گروه نارنجی .قد 150.وزن اولیه 72،وزن فعلی 68.850.وزن هدف 55.خدا رو شکر

@فندق_فسقلی   عزیزم هرکاری کردم نتونستم ریپلی شما رو جواب بدم. ممنونم ازتون همین الان پروفایل رو درست میکنم💛💛

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
2740
@شب_بیدارم     منو وارد کردین توی گروهتون

جبله عزیزم♥️♥️♥️

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
تا چندتا باید عضو بگیریم؟

خیر میدم گلم.. فعلا عضو‌بگیر...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام عزیزم خوش آمدی😍😍توضیحات ۲صفحه اول روکامل بخون شروع کن موفق باشی😘💙💙

مرسی سرگروه جون سمیه هستم خواننده خاموش تاپیک بودم وعضویتم فقط به خاطر این تاپیک بوده خانمی خیلی دوستتون دارم 😘😘😘😘

من باوری به کمال گرایی افراطی ندارم  به تاپیک «من خودم رادوست دارم»@بانوآرتمیس سربزنید
سلام عزیزم منم عضو کن ممنونم

سلام قشنگم ب روی چشم😘😘🍂🍁🍁

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
2706