2733
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512491 بازدید | 68299 پست
لطفا منو راهنمايي كنيد چطوري امضا بزارم

عزیزم برو تو نی نی سایت من بعد برو تو تنظیمات قسمت ویرایش

قد ۱۶۰      وزن اولیه ۷۷.۴۵۰       وزن هدف۵۷     رنگ گروهم  💛 به امید خدا وکمک بامدادخمار جون وفندق فسقلی از شر چربی ها راحت میشیم 👍وپیش اونایی که مسخره میکنن یه زمان پز میدیم 😜🤪🥳😎
@شب_بیدارم       عزیزم، من گروه نارنجیم... نمیدونستم دوباره باید عضو بشیم... ...

به روی چشمام سوگل جون🥰🥰🥰♥️♥️

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونه ی من حدودا 90 متره عزیزم آپارتمان دوخوابه

تو خونه چطور پیاده روی میکردید

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
2728
@شب_بیدارم   لطفا منو هم عضو گروهتون کنید

عضوی عزیزم❣️❣️❣️❣️

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
عضوی عزیزم❣️❣️❣️❣️

گلم تا حالا چند نفر عضو شدن تو گروهت؟

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام عزیزم مرسی . وزن اولیه۷۵  وزن هدف ۶۰ قد ۱۶۲ اضافه‌وزن ۱۵ کیلو. جز کدوم گروه میشم؟

خوش اومدی عزیزم تو‌لیستمی❤️❤️

سلام عزیزم میشه منم بیام تو گروه شما قد ۱۷۳،وزن ۸۵😑وزن هدف ۷۰ ممنون میشم❤

بله بله خوش اومدی بانو تو لیستمی❤️❤️

2738
اوووف خیالم راحت شد سه تا ملاقه کاملا پر هم نبودن خوردم حدودا میشه 250 تا پس نهایت

مگه فست نیستی دخی همه کالریتو‌با لوبیا پر کردی که غشششقم😂😂😂❤️❤️

من تارا هستم،تقريبا ٧٣ كيلو ام قدم ١٥٧ ميخوام وزنم بشه تقريبا ٥٥ ،حدودا ١٨ تا ٢٠ كيلو ميخوام كم ...

سلام خوش اومدی💛

حتما پیگیر تیروییدت باش چون متابولیسمو پایین میاره عزیزم

به حکمتش دل بسپار 🌿
نه شما فست و خگخ ندارید

عزیزم تا الان چند نفر عضو‌ داری؟

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2706