2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512539 بازدید | 68299 پست

من تارا هستم،تقريبا ٧٣ كيلو ام قدم ١٥٧ ميخوام وزنم بشه تقريبا ٥٥ ،حدودا ١٨ تا ٢٠ كيلو ميخوام كم كنم ،البته سه روز ديگه تا ماهانه فاصله دارم با اجازتون الان وزن دقيقمو نگيرم

@فندق_فسقلی    

كم كاري تيروييدم دارم😁 

وزن فعلي74 وزن هدف ٥٥ قد ١٥٧  .من توي يه پاييز زيبا تصميم گرفتم يه اندام زيبا داشته باشم😍😍 .💛💛💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم عزیزم میگم یعنی ما استپ کردیم میتونیم شک بدیم یا بخاطر شیر دادن نمیشه🤔

حالا ایشالا که استپ نمیشی...

به قول ما ترکا چی‌خوابیدی که چی خواب ببینی

صبر فرزندم صبررررر

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
حالا ایشالا که استپ نمیشی... به قول ما ترکا چی‌خوابیدی که چی خواب ببینی صبر فرزندم صبررررر

خخخخ😅😂😂راست میگی باشه 

قد ۱۶۰      وزن اولیه ۷۷.۴۵۰       وزن هدف۵۷     رنگ گروهم  💛 به امید خدا وکمک بامدادخمار جون وفندق فسقلی از شر چربی ها راحت میشیم 👍وپیش اونایی که مسخره میکنن یه زمان پز میدیم 😜🤪🥳😎
2728
@آسنات99 چرا منو عضو نمی کنی 😢 شاید دوسم نداری😔

سرگروه و تگ کنی و بگی خودش میاد عضویت می‌کنه گلم

سرگروهام زندگی دارن 

تو نگران نباش تک کردی کافیه

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
سلام لطفا منم ثبت نام کن

سلام

توضیحات دو صفحه ی اول را بخون و طبق توضیحات، سرگرهت را پیدا میکنی و با اطلاعات کامل از خودت، سرگروهت را تک کن تا عضو شی....

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2740
 سلام توضیحات دو صفحه ی اول را بخون و طبق توضیحات، سرگرهت را پیدا میکنی و با اطلاعات کامل از خ ...

خوندم توضیحات رو پروفایل و امضا هم گذاشتم ولی چیزی درباره سرگروه متوجه نشدم

بامدادخمار      وزن ۸۱.۷۰۰        قد ۱۷۰

تو امضات گروهتم‌بنویس

سرگروه نارنجیا نازنین جان هستن

@شب_بیدارم    

اینجا را هم خوندی! صفحه دوم توضیحات... 

اینجا اسمای سرگروه هاست...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

در ضمن عکس رو که دانلود کردی اول اضافه ها رو کات کن بعد بعنوان عکس پروفت آپ کن

تو لیستی عزیزم وزن هدفتم بگو خوشگلم❤️❤️

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣

🟢🔵🟣🔴🟡🟠🟢🔵🟣🔴🟢🟡⚪️🟤

بچه ها ی عزیزز

لطفا قبل عضو شدن، اول قوانین و توضیحات صفحه هات اول را بخوانید.. ....و طبق وزن الان و هدفتون،  پروفایل و امضاتون را درست کنید و به همراه اطلاعات کامل،سرگروهتون را تک کنید!!!

2706