2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512543 بازدید | 68299 پست
سلام آسنات عزيزم، يادت نره منو هااا سرگروه مهريون  وزن امروز صبح ناشتا ٧٧٦٠٠ وزن هدف ٦٨ ١٠ ك ...

سلام عزیزم مگه میشه یادم بره😍😍مهربونی ازخودتته پروفایلتوعوض کن جدیده خوشگلتره😍😍💙😘

آره عزیزم به جای من ميشه

@عروسترکم   ایشون هم می خوان عضو گروه تون باشن

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستای رژیمی در چه حالید؟ چیکار می کنید با اولین روز رژیم و همچنین فست؟ 

میگذرونیم من دیگه عادت کردم عضو جدید نیستم اگه عضو جدیدی فستت رو با ۷۰۰ببند

شادی روح پدر جوانم صلوات ممنونم از همگی🌷
2728
سلام هر ۵ کیلو‌کاهش، ۱۰۰ تا کاریت کم میشه!  اره فقط اب میتونی بخوری..  تا ساعت ...

مرسی، باید سندروم دهان بی قرارم رو درمان کنم پس🤣

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
توی نی نی سایت من اطلاعات کاربری رو بزن. بعدش ویرایش.

مرسی عشقم شد❤

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا...آشوبم آرامشم تویی...❤ الان دیگه پنج گل😍
2740

من میخام چاق شم 40 کیلوام 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
بیرون میرم پارک

چه عالی ولی من بخاطر بچهام بیرون نمیتونم برم

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             

سلام به همه دوستای عزیز.

من هم امروز نیم ساعت ایروبیک رفتم تو خونه.

بعدهم نیم ساعت پیاده روی تند .

و ده دقیقه حرکات شکم که تو گروه هست.

ممنون از بامداد خمار جان برای راه اندازی این گروه ،و انگیزه گرفتن دوستا

گروه زرد❤وزن فعلی ۷۸ ❤هدف اول ۷۳❤ هدف سوم ۶۸❤   ❤ مطمئنم با کمک خدا جونم و با اراده ای که خودش بهم میده ،موفق میشم و تا اخر پاییز و چالش بامداد خمارجان، یه مامان خوش 
2706