2737
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512497 بازدید | 68299 پست
ب خدا خیلی رعایت میکنم..خونه رو با اسفند ضدعفونی میکنم بچه ها خداروشکر نگرفتن اره جو خیلی خوبه..بلغ ...

سلام‌مینا جان .. خوبی؟! چه خبر 

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
اهان پس من ۶تا میخوردم ولی کالریم بیشتر نمیشد باید کمتر بخورم 

بله گلم، کمترش‌کن.. سعی‌کن یه وعده در روزت بدون نون باشه... و غذات  را با سبزیجات بخوری...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الحق که این پروفایل برازنده ته.یه ابهتی داره که نگو🥰🥰🥰🥰😍😍😍

😂😂😅😘😘 قربونت خودمم اینو دوست 

اگه باز نیان بگن فکر کردی کی هستی فکر کردی شبیه پروفایلتی 😆😆

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2731
سمیه زیرش سفت شده روش نه😥😥

دمای یخچالت مناسب نیست.. خوب سرد نشده... سلفون کشیدی؟!!

اونا ك پولي بعدشم من ي بار دانلود كردم ي برنامه ورزشي رو ميخواستم تمرينات اينتروال رو دان كنم😒

حالا تو بیا منه بخور 😒😂😂😂  

اپ استور داره پولی نیست سمیه گذاشت برات دا 🔫

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2738
وقت ندارم دیگه سمیه همه رو میریزم دور😬😬

شانس اخرت را امتحان کن، ۱۵ مین بزار داخل فریز..(زیرش یه بشقاب باشه) بعدش بیار داخل یخچال... بعد از نیم ساعت، ببین چطور میشه

سلام ب همه دوستان گلم❤❤❤❤❤

بچه ها ببخشید ک تک تک ریپ نزدم..از همتون تشکر میکنم ک جویای حالم بودین

خدا نصیب گرگ بیابون نکنه..خیلی سخته خدایی

درد بدن و تب تموم شده..فقط مونده حس بویایی و چشایی ک کل زندگی رو ازم گرفته

❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌

بچه های گروه قرمز ک وزن ندادن اخطار میگیرن  و اونایی ک بعد دو تا اخطار همچنان اعلام‌وزن نکردن متاسفانه حذف میشن

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤

بچه هایی ک بعد از دوبار اخطار..سونین بار هم وزن اعلام نکردن و حذف میشن متاسفانه👇👇👇👇👇

@najmeh1373

@panda8474    

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
2706