2737
2739

من یه مدت اینقد حالم بد بود مثلا غروب و موقع خواب اینقد بهم فشار میومد دلم میخواست برم رو یه بلندی خودمو پرت کنم پایین فقط تموووم شه

از بهار تقویم می ماند از من استخوانهایی که تو را دوست داشت❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738

قرص نورترپتیلین قبل خواب میخورم دینو در طول روز گاهی هم پروپانول صبح ها البته دکتر گفته مرتب بخورم قرص سرتالین هم داده بود ولی انگار بهم نیومد نخوردم

خدارو شکر. اره کمک خودمون خیلی مهمه

شما دارو چی میخوری ؟؟ دکتر گفت ورزش هم خیلی کمک کننده هنوز شروع نکردم من

خاهرام هم داشتن بر اثر یه اتفاق فعال شد . یه اتفاق افسرده ام کرد بعدم وسواس شدم. وسواس فکری خیلی بده ...

دقیقامیخوام برم دکتربابتش خیلی اذیت میشم قبلااینطوری نبودم یه مدته خیلی شدید شده حالم خیلی بده

خانوادم درکم نمیکنن مدام باهاشون دعوامیکنم امشبم با بابام دعوام شد بدترین دعوای زندگیم هیچوقت انقدسرم دادنزده بود😓

من تا به حال براش دکتر نرفتم یعنی چندماهیه شدتش بیشتر شده

حتما برو من دیگه اینقد شدید شده بود اضطرابم زبونم ب شدت می سوخت یه مدت پرش عضلات پیدا مرده بودم تو خواب همش گریه می کردم وای خداا وحشتناکه اگه جلوشو نگیری

نه اصلا بعد مدتی ترک میکنیم حداقل روانی نمیشی تا چند سال دیگه جای روانی شدن درمان میشی دو سه سال&nbs ...

بااطرافیانت دعوات میشه؟

کوچیک ترین کاراشون توذهنم انقدتکرارمیشه تاتبدیل به یه دعوای بزرگ میشه🥺

2706